Toto sa mu stalo po hádke s priateľkou… Nikto neveril, že bola toho schopná…

Zdalo by sa, že 31-ročný Daniel Rotariu mal všetko, o čom sníval. Usmievavý a pohľadný muž mal normálnu prácu, dobrých priateľov a milujúcu priateľku. Teda, aspoň to tak vyzeralo. V skutočnosti bola žiarlivá a podarilo sa jej vyrobiť nejeden škandál.

Aj napriek všetkému by mu ani nenapadlo, že čoskoro sa jeho život rozpadne na kúsky. Jeho priateľka rozhodla vyriešiť svoj problém raz a navždy…

Večer pred incidentom sa opäť obaja hádali a tak sa Daniel rozhodol riadiť pravidlom – Ráno je múdrejšie večera. Išiel do postele, no v živote by mu nenapadlo, že ho zobudí pocit spaľujúcej bolesti.

Priateľka mu na tvár vyliala pollitrovú fľašu s 96% roztokom kyseliny sírovej!

Daniel si najskôr myslel, že ho Cathy poliala vriacou vodou. Keď však kvapalina zasiahla jeho ústa, uvedomil si, že toto je jeho nočná mora.

Takmer okamžite nič nevidel, všetko sa zmenilo na bielu farbu, ako keby sa ocitol v oblaku hmly. Následne potom stratil vedomie.

Nasledujúcich päť týždňov strávil v kóme na nemocničnom lôžku. Keď sa o tragédii dozvedel jeho otec okamžite ho bol navštíviť.

Neskôr sa označí znetvorený chlapík: pri pohľade na jeho rany sa starý muž vynoril ako dieťa. Z dôvodu obrovských jaziev a popálenín, môj otec sotva rozpoznal svojho syna!

Pri pohľade na jeho rany sa starý muž rozplakal ako malé dieťa. Kvôli monštruóznym jazvám a popáleninám ho sotva rozoznal.

Po tom, čo sa prebral z kómy, ponoril sa do ďalšej nočnej mory. Bol úplne slepý a trpel neúnosnými bolesťami. Spočiatku mu hlavou prebehli myšlienky aj na samovraždu.

Polícia jeho priateľku po nahlásení incidentu zatkla a bola odsúdená na doživotie s právom odvolať sa najskôr po 17 rokoch.

Neskôr boli odhalené ďalšie fakty o jeho ex-priateľke. Napríklad to, že klamala o svojom veku keď tvrdila, že ma 36, no v skutočnosti už mala 51 rokov.

Na svoj skutok sa už pripravovala vopred – kyselinu najskôr skúšala na klobáse, aby vedela, ako to bude pôsobiť na tele, samozrejme, vykonávala to v gumených rukaviciach zo strachu z náhodných kvapiek tejto nebezpečnej látky.

Aj napriek Danielovým zraneniam má šancu byť opäť šťastný. Kto by si pomyslel, že práve on nájde v nemocnici pravú lásku?

Anna, sestrička, ktorá sa o neho starala, tvrdí, že sa do neho zamilovala už na prvý pohľad. Keď bol Daniel schopný vstať z postele, vybrali sa do mesta na svoje prvé rande.

„Kedysi som mal po svojom boku diabla, teraz je so mnou skutočný anjel,” hovorí nadšený Daniel. Spoločne už premýšľajú o svadbe a budúcom rodinnom živote. Anna z jeho jaziev nie je vonkoncom v rozpakoch a Daniel tvrdí, že bola to práve ona, kto ho zachránil pred samovraždou.

Dnes má už za sebou 14 operácii a pred ním je pravdepodobne ešte ďalších 14. Má však obavy z toho, ako zareaguje jeho matka, keď ho zbadá. Od tejto udalosti ho zatiaľ nevidela a Daniel má strach, že ak uvidí jeho poranenia naživo, privodí jej to srdcový infarkt.

Názory ľudí o tomto incidente a následnom potrestaní Cathy sa rôznia. Niektorí považujú trest za dostačujúci, iní tvrdia, že o 17 rokov bude môcť Cathy vyjsť na slobodu vďaka amnestii, no Danielovi to už nijako nepomôže.

Čo si o tomto príbehu myslíte vy?

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Toto sa mu stalo po hádke s priateľkou… Nikto neveril, že bola toho schopná…”