Návšteva u kaderníka jej zapríčinila mŕtvicu. Teraz všetkých varuje pred príznakmi

Elizabeth Smithová vlani navštívila kaderníka. Jednalo sa o jednoduchý zostrih a umývanie. O 8 dní neskôr sa mladá matka začala cítiť zvláštne. Neskôr sa ukázalo, že jej návšteva u kaderníka spôsobila mŕtvicu …
Elizabeth je mamou krásneho dievčatka a chlapčeka.

SOURCE: HAIR-SALON-SYNDROME

V roku 2016 išla ku kaderníkovi. Ten jej umýval vlasy približne 10 minút. Toľko času je potrebné k naneseniu šampónu, opláchnutie, nanesenie kondicionéru a opätovnému opláchnutiu.

SOURCE: HAIR-SALON-SYNDROME

 

O 8 dní neskôr si žena všimola znepokojujúcich symptómov. Cítila sa zle, mala problém udržať rovnováhu, cítila, že ľavá polovica tela odmieta poslúchať. V nemocnici jej oznámili, že sa jedna o začínajúci mŕtvicu.

SOURCE: HAIR-SALON-SYNDROM

Lekári nevedeli, pre žena v jej veku bez predošlých zdravotných komplikácií mala mŕtvicu. Až po vyšetrení počítačovým tomografom lekár vedel, že diagnóza priamo súvisela s návštevou u kaderníka …

 

SOURCE: HAIR-SALON-SYNDROME

Keď kaderník umyl žene vlasy, jej hlava bola v silnom záklone. Predtým mala problémy s krčnými stavcami. Len krátky okamih stačil na to, aby jej do mozgu prestala prúdiť krv. To spôsobilo bazálnyj a vertebrálny syndróm – skupina symptómov, medzi ktoré patrí bolesť hlavy, poruchy pamäti alebo čiastočná paralýza. Príčinou vzniku tohto syndrómu je znížený prietok krvi.

 

Teraz Elizabeth varuje pred týmto problémom všetky: Ak máte problémy s krčnými stavcami – dávajte pozor a ihneď kontaktujte svojho lekára. Môže sa to stať každému!

Zdieľajte jej príbeh so svojimi priateľmi a rodinou na Facebooku. Môžete niekomu zachrániť život!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Návšteva u kaderníka jej zapríčinila mŕtvicu. Teraz všetkých varuje pred príznakmi”