Tento muž zbadal na ceste dieťa o 4 ráno! Keď sa pozrel bližšie, odhalil niečo hrôzostrašné

31. mája 2016 sa Alexander Bekasov z ukrajinskej Odessa išiel domov z nočnej smeny. Bol veľmi unavený a najskôr sa mu zdalo, že má halucinácie – na ceste uvidel osamelé dieťa. Pre istotu spomalil …
Alexander našiel chlapčeka, ktorý mal približne 3 roky. Keď vystúpil z auta aby sa ho spýtal, čo tam robí, všimol si, že jeho telo je pokryté ranami a modrinami. Len sa mu predstavil – to bolo jediné, čo dieťa dokázalo povedať. Alexander zavolal na políciu.

Malý Vladimir mal zakrvavenú hlavu – niekto mu nožom odrezal kúsok kože … Policajti zaviezli dieťa do nemocnice, kde ho vyšetrili. Mal hypotermiu a mnoho rán, ktoré boli dôsledkom útoku. Chlapec bol na smrť vydesený a vyčerpaný.

Policajtom sa nepodarilo z dieťaťa dostať ani slovo … podľa psychológov bol zážitok chlapca traumatický natoľko, že ho “zabudol”.

Vladimira previezli do nemocnice a celý prípad si získal pozornosť médií. Potom sa stalo niečo neuveriteľné!

Tisíce ľudí začali posielať peniaze na liečbu chlapca. Obyvatelia Oddesy tiež každý deň do nemocnice nosili hračky. Všetky zaujímalo, kde sú jeho rodičia a prečo sa ich nepodarilo vypátrať.

Po 4 mesiacoch sa Vladimir uzdravil a mohol opustiť nemocnicu. Zmenili mu meno … Dobroslav začal nový život. Až 8 rodín o neho prejavilo záujem. Nie je známe, kam sa dostal (nová rodina chcela chlapca ochrániť pred pozornosťou médií).

Dúfame, že vďaka novej rodine Dobroslav zabudne na hrôzy z minulosti a bude šťastný. Niečo také si nezaslúži žiadne dieťa!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Tento muž zbadal na ceste dieťa o 4 ráno! Keď sa pozrel bližšie, odhalil niečo hrôzostrašné”