Žena myslela, že dcére dala obyčajnú hračku, ktorá je šialene populárna. Nemala ani najmenšie tušenie, že potom jej dieťa skončí v nemocnici

Najnovším hitom je hračka “fidget spinner”. Umelohmotná hračka sa krúti a pomáha ľuďom, ktorí majú problém sa sústrediť. Populárna je hlavne u detí, niektoré ju so sebou nosia aj na ihrisko.
Hračka sa skladá zo 4 krúžkov spojených dohromady, ktoré sa krútia Čo na tom môže byť nebezpečné? Presne to si pomyslela aj Kelly Roseová, ktorá ju kúpila dcére.

Skoro kvôli nej prišla o milovanú dcéru Britton. Išli autom, keď zo zadného sedadla počula divný zvuk. Pozrela sa na dcéru a uvidela, že jej tvár je červená a nemôže dýchať. Mama sa zľakla, zastavila a dieťa sa pokúšala zachrániť Heimlichovým manévrom. Bohužiaľ neúspešne. Dcéra bola už v bezvedomí.

SOURCE: FACEBOOK

Dcéra prehltla kúsok hračky, ktorý jej upchal dýchacie cesty. Mama ju okamžite zaviezla do nemocnice. Britton okamžite previezli na operačnú sálu, kde jej hračku vybrali a zachránili tak život.

Našťastie všetko dobre dopadlo a Britton sa dala do poriadku. Teraz Kelly varuje ďalšie rodičov, aby dávali pozor. Zdieľajte tento článok!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Najnovším hitom je hračka “fidget spinner”. Umelohmotná hračka sa krúti a pomáha ľuďom, ktorí majú problém..." />