Žena myslela, že dcére dala obyčajnú hračku, ktorá je šialene populárna. Nemala ani najmenšie tušenie, že potom jej dieťa skončí v nemocnici

Najnovším hitom je hračka „fidget spinner“. Umelohmotná hračka sa krúti a pomáha ľuďom, ktorí majú problém sa sústrediť. Populárna je hlavne u detí, niektoré ju so sebou nosia aj na ihrisko.
Hračka sa skladá zo 4 krúžkov spojených dohromady, ktoré sa krútia Čo na tom môže byť nebezpečné? Presne to si pomyslela aj Kelly Roseová, ktorá ju kúpila dcére.

Skoro kvôli nej prišla o milovanú dcéru Britton. Išli autom, keď zo zadného sedadla počula divný zvuk. Pozrela sa na dcéru a uvidela, že jej tvár je červená a nemôže dýchať. Mama sa zľakla, zastavila a dieťa sa pokúšala zachrániť Heimlichovým manévrom. Bohužiaľ neúspešne. Dcéra bola už v bezvedomí.

SOURCE: FACEBOOK

Dcéra prehltla kúsok hračky, ktorý jej upchal dýchacie cesty. Mama ju okamžite zaviezla do nemocnice. Britton okamžite previezli na operačnú sálu, kde jej hračku vybrali a zachránili tak život.

Našťastie všetko dobre dopadlo a Britton sa dala do poriadku. Teraz Kelly varuje ďalšie rodičov, aby dávali pozor. Zdieľajte tento článok!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Žena myslela, že dcére dala obyčajnú hračku, ktorá je šialene populárna. Nemala ani najmenšie tušenie, že potom jej dieťa skončí v nemocnici”