Syn ignoroval svoju matku. Na jej pohrebe si uvedomil niečo dôležité

Keď bývalý boxer Marc Mero (známy ako Johnny B. Badd) začal pracovať s mládežou, všetko ho prekvapilo. Každý si myslel, že uznáva použitie fyzickej sily namiesto pokojnej argumentácie – to by sa mu pri práci s deťmi veľmi hodilo. Ukázalo sa, že jeho nové povolanie bolo aj jeho posolstvom!

Čo povedal Marc Mero počas jednej z jeho konferencií, spôsobilo, že mnohí ľudia plačú … Boxer začal hovoriť o komplikovanom vzťahu so svojou mamou.

SOURCE: WIKIPEDIA

„Keď som bol dospievajúci chlapec, hanbil som sa za svoju mamičku. Prekážalo mi, že na mňa vždy myslela. Vždy chcela vedieť, čo robím, a neverila mi, že sa chcem stať profesionálnym športovcom. Myslela si, že môj život je jedna veľká párty. Nikdy som o tom nechcel hovoriť.

Bol som v Japonsku, keď mi povedali, že moja mama zomrela. Pribehol som do hotela a mal som v hlave iba jednu vetu: Mami, je mi to ľúto!

Počas pohrebu som si myslel, že mama sa znova prebudí, že je to len nejaký zlý sen. Chcel som jej vysvetliť, akú som urobil chybu. Najdôležitejšou vecou pre mňa bolo vždy vyhrávať a zarábať viac a viac peňazí. Nikdy som tu nebol pre rodinu.

SOURCE: FACEBOOK / MARC MERO

Iba po smrti matky som pochopil, čo pre mňa celá moja rodina chcela. Myslel som, ako rýchlo ju môžete stratiť predtým, než vaši blízky odídu navždy. Teraz si užívam každý okamih a nebojím sa budúcnosti. V živote nie je dôležité, koľko zarábame, ale to, čo máme v našich srdciach. Najvyššia hodnota v našich životoch by mala byť láska. “

SOURCE: YOUTUBE

Vážme si našich blízkych a nechajte ich vedieť, čo pre nás znamenajú, pokiaľ ešte máte šancu. Ak ju neskôr odložíme, nie sme si istí, či je už to bude neskoro
Múdre slová. Zdieľajte to.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Syn ignoroval svoju matku. Na jej pohrebe si uvedomil niečo dôležité”