68 ročná babička sa stala obeťou šikanovania. Našťastie sa karma vracia!

Príbeh Karen Kleinové je dôkazom toho, že niektorí rodičia nedokážu zo svojich detí vychovať empatických a slušných ľudí. Skupina chlapcov už dlhší čas prenasledovala 68 ročnú babičku. Vždy, keď sa objavila v autobuse, nenechali ju ani na chvíľu na pokoji. To, čo urobili, doviedlo staršiu ženu k slzám, ale … aj zmenilo jej život! K lepšiemu!

Karen je osamelá. Jej manžel zomrel pred niekoľkými rokmi a jej jediný syn spáchal samovraždu. Aby toho nebolo málo, staršia žena sa ani na verejnosti necítila lepšie. Najhoršie to bolo v autobuse. Štvorica chlapcov ju šikanovala. Hovorili jej, že je tučná, stará a vulgárne sa vyjadrovali na jej adresu …

Jeden z chlapcov jej nakoniec povedal, že je tučná a škaredá, že nikto ju nebude chcieť a mala by sa zabiť. Karen to nemohla vydržať – presne kvôli takýmto myšlienkam si kedysi siahol na život i jej syn. Rozplakala sa, čo chlapcov nesmierne pobavilo a začali natáčať. Boli natoľko spokojní, že celé video zdieľali na internete. Vďaka nemu sa život ženy zmenil paradoxne k lepšiemu … Čítajte ďalej!

Na jej stranu sa postavili tisíce ľudí a medzi nimi aj 25-ročný Max Sidorov, ktorého ako dieťa tiež šikanovali. Max sa pre ženu rozhodol urobiť niečo pekné a tak usporiadal verejnú zbierku na cestu okolo sveta.

Nemal ani najmenšie tušenie, že jeho skromný nápad vyzbiera až … 700 000 eur! Karen vycestovala do sveta, ale zvyšné peniaze venovala na pomoc šikanovaným ľuďom.

Čo sa týka chalanov – čakal ich spravodlivý trest. Na rok ich vyhodili zo školy, museli odpracovať 50 hodín verejných prác a tiež absolvovať vzdelávací program o negatívnom vplyve šikanovania a násilia.

Karma sa vždy vracia!

 

Nielen deti sú obeťami násilia. Pamätajte! Zdieľajte to.

PS: Sledujte video, ktoré jej paradoxne zmenilo život.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “68 ročná babička sa stala obeťou šikanovania. Našťastie sa karma vracia!”