Ľudia sa smiali z jej nôh – potom zdieľala fotografiu a všetkým zavrela ústa

Jacqueline Adanová dobre vie, že niektorí ľudia priamo milujú kritizovať tých ostatných. Sama sa stala obeťou internetovej šikanovany a jej vzhľad neľútostne komentovali aj náhodní okoloidúci.

Američanka už celé roky bojuje s vážnou nadváhou. Keď vážila 200 kg, povedala dosť … Začala sa zdravo stravovať a každý deň sa hýbala na čerstvom vzduchu. Za krátku dobu sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 150 kg – jej chudnutie si ale vybralo daň v podobe ovisnutej kože. To jej ale nezabránilo v tom, aby si neobliekla plavky a nešla si zaplávať! Bohužiaľ, našli sa aj ľudia, ktorí jej odvážne rozhodnutie okamžite skritizoval … Jacqueline na svojom Instagramu napísala:

“Pred niekoľkými týždňami som bola na dovolenke v Mexiku. Po neskutočne dlhom čase som mala možnosť si obliecť plavky a zaplávať. Skôr som sa zahaľovala ako to len šlo. Schudla som – a to veľa – pri bazéne som sa ale znovu cítila ako dievča, ktorá váži 200 kg … A znovu to začalo. Pár, ktorý ležal neďaleko ma, začal prstom ukazovať na moje nohy a smiať sa.

Zhlboka som sa nadýchla a išla plávať. Pre niektorých z vás nešlo o nič výnimočné, pre mňa to ale bol veľmi dôležitý okamih. Neutiekla som. Zmenila som sa a viac si verím. Viem, že moja koža vyzerá zle a nie som so svojím telom spokojná. Viem, že sa zo mňa ľudia budú smiať, ale niečo som si sľúbila. ”

“Úprimne, bola som smutná, keď som musela počúvať komentáre, ale sľúbila som si, že nedovolím, aby ma niekto ponižoval a nebudem sa cítiť zle len Preto, že niekto iný má problém s tým, Ako vyzeram. Nedovolím, aby mi niekoho pripomienky zničili život. Už viem, Ako chce žiť a idem si za tým.

Tí ľudia ma nepoznajú. Nemajú poňatia, ako ťažko som drela, aby som schudla. Nemajú právo na mňa ukazovať prstom. Alebo mi čokoľvek vyčítať. Preto … som sa na nich jednoducho usmiala.

Pamätajte, že nezáleží na tom, ako veľmi nás druhý kritizujtú. Dôležité je, ako si s nimi dokážeme poradiť. Milovať seba samého je ťažká úloha, ale musíme sa o to pokúsiť neustále. Pravda je taká, že vždy sa nájde niekto, kto nás s radosťou skritizuje. Preto musíme milovať samých seba a s úsmevom na perách bojovať o svoje šťastie. ”

Jacqueline si zásluži obrovský obdiv! Na tých, ktorí nedokážu nič iné ako kritizovať, nemáme slov.

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Jacqueline Adanová dobre vie, že niektorí ľudia priamo milujú kritizovať tých ostatných. Sama sa stala obeťou..." />