Najlepšia vec na čistenie podprsenky. Stačí 15 minút a je ako nová! Pracie prášky sa na toto NECHYTAJÚ

Spodná bielizeň má vždy svoje čaro. Môžete si na seba obliecť aj vrece, no ak pod ním budete mať krásnu spodnú bielizeň, budete sa cítiť ako bohyňa. Na jar a v lete pravdepodobne uprednostňujete ľahké oblečenie, a preto si vo väčšine prípadov vyberiete bielu bielizeň. Existuje však jeden problém – veľmi rýchlo stráca svoj atraktívny vzhľad, pretože začne nadobúdať odtiene sivej alebo zažltnutej farby.

как отбелить пожелтевший лифчик

Biele podprsenky a nohavičky sú pomerne náročné na pranie, pretože netolerujú tvrdé bieliace prostriedky. Prezradíme vám teda, aké prísady musíte pridať do vody, aby ste svojej spodnej bielizni navrátili oslnivú belosť.

Potrebujete

  • 2 PL soli
  • 1 PL sódy
  • 1 PL prášku na pranie

Postup

  1. Nalejte si do umývadla teplú vodu, nie horúcu. Pridajte všetky tri zložky a dobre premiešajte, aby sa rozpustili.

как отбелить пожелтевший лифчик

  1. Nechajte podprsenku namočenú v roztoku po dobu 15 minút. Ak vaša spodná bielizeň nie je vo veľmi dobrom stave, nechajte ju vo vode po dobu 30 minút, ale nie viac. Potom bielizeň ručne vyperte – nenaťahujte ju a neotierajte.

как отбелить лифчик в домашних условиях

  1. Prepláchnite podprsenku v čistej teplej vode a je to! V žiadnom prípade si nesušte spodnú bielizeň na radiátore, pretože inak sa na nej objavia zažltnuté škvrny.

как отбелить лифчик в домашних условиях

Tento spôsob prania je ideálny nielen pre spodné prádlo, ale aj pre svetlé biele blúzky, tielka a košele. Vaše veci tak zostanú dlho snehobiele a budú vyzerať ako nové!

 

zdroj: Chillin.sk – článok je zakázané kopírovať na iné weby, aj české bez písomného súhlasu chillin.sk. Inak vám hrozí trestné oznámenie. 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Najlepšia vec na čistenie podprsenky. Stačí 15 minút a je ako nová! Pracie prášky sa na toto NECHYTAJÚ”