Najrýchlejšia metóda omladnutia! Vezmite si kúsok lepiacej pásky a skryte pod …

Reálny vek ženy je jej krk. Tento truizmus je známy každému nežnému pohlaviu. Na jemnej koži tváre sa začínajú objavovať len nešťastné vrásky a z nejakého dôvodu sa krk pokrčí, prehýba sa a vyzerá celkom škaredo. Bohužiaľ, to sú príznaky prirodzeného mechanizmu starnutia tela.

Samozrejme, nečakajte na prvé známky starnutia, je lepšie odložiť ich vzhľad v krabici! No, ak sa stále vyhrajú vrásky, využite naše rady, ktoré vždy vyzerajú úžasne.

utiahnite kožu na krku  

„Chillin.sk!“ zdieľa s vami jednoduchý trik, pomocou ktorého môžete vytiahnuť potiahnutú kožu na krku prakticky okamžite. A žiadna operácia!

Ako vytiahnuť kožu

Mladosť nie je večná a vonkajšia krása, bohužiaľ, prchavá. A to, čo ženy nevymýšľajú pri hľadaní nekonečnej mladosti! Napríklad používajte obyčajnú pásku, s ktorou sa krk zdvíha do reality. Tento trik používajú mnohé celebrity a možno aj tá žena, ktorá kráča oproti vám…

utiahnite pokožku krku doma

Vykonať utiahnutie kože krku môže byť rýchle, cenovo dostupné a čo je najdôležitejšie – urobiť  sami, bez traumatických zásahov. Jediné, čo musíte urobiť, je zbierať pokrčenú pokožku na zadnej strane hlavy, zafixovať ju lepiacou páskou a skrývať ju s vlasmi. Múdre?

Výsledok je naozaj úžasný! V najbližších 10 rokoch budete vyzerať mladšie a koža bude vyzerať napnutá a pružná. Tento spôsob, ako sa zbaviť vrások aj na chvíľu, je úplne absurdný. Milujú ho mnohé ženy po celom svete!

utiahnite pokožku krku doma  

Nezabúdajte však, že s náležitou kompetentnou starostlivosťou môžete ľahko oddialiť vzhľad nenávistných vrások a výrazne predĺžiť milovanú mladosť.

Ak si myslíte, že prekrásna tesná pokožka tváre a krku v Balzacovom veku je niečo zvyčajné, potom sa mýlite. To je skutočný výsledok zdravého prístupu k sebe!

Dodržujte tieto jednoduché pravidlá a môžete zabrániť vzniku nevyliečiteľných vrások po mnoho rokov.

 

  • Dostatočné navlhčenie

 

A to nie je o všetkých druhoch hydratačných krémov, ale o pravidelnom používaní dostatočného množstva tekutiny na udržanie rovnováhy vody a soli a harmonického fungovania všetkých životne dôležitých systémov. Keď telo cíti nedostatok tekutiny, doslova vyschne!

ako utiahnuť pokožku krku a dekoltu  

Svaly sa strácajú, vrásky sa objavujú na koži a toxíny sa zhoršujú a celý organizmus začne starnúť. Vezmite si zvyk piť najmenej 1,5-2 litrov vody počas dňa a čoskoro sa budete cítiť oveľa zdravšie, mladšie a energickejšie.

 

  • Vyvážená výživa

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že zdravá výživa môže nielen pomôcť získať postavu snov, ale tiež dať pružnosť všetkým svalom tela. Jesť dosť vitamínov a minerálov, pravidelne jesť a udržiavať zdravú rovnováhu medzi proteínmi, tukmi a sacharidmi a určite oceníte výsledok starostlivej starostlivosti. ako utiahnuť pleť krku doma

 

  • Správny výber výrobkov starostlivosti

 

V mladom veku používajú ženy krémy a gély s ľahkou konzistenciou. Keď máte nad 40 rokov, je čas prejsť na hustejšie a mastné krémy.

Krém 40+ spravidla obsahuje retinol a kyselinu hyalurónovú, ktoré podporujú regeneračné procesy v pokožke a pomáhajú absorbovať dostatočné množstvo vlhkosti.

ako môžem utiahnuť kožu na krku  

 

  • Zbaviť sa zlých návykov

 

Zlé návyky sú hlavnými nepriateľmi, kruto krádežou mladosti a krásy. A nie je to len alkohol a tabak! Nečítajte pri ležaní, nahýbate sa a sledujte držanie tela, spať na komfortnom vankúši a neostávajte vo voľnom čase na gauči – to je niečo, čo absolútne nemôžete urobiť, aby ste udržali jemnú pokožku krku pevnú a dobre upravenú. 

ako utiahnuť uvoľnenú kožu krku  

 

  • Pravidelná masáž

 

Ľahká masáž oblasti krku pomôže rozptýliť krv cez cievy, čím urýchli proces asimilácie živín. Masáž pomôže pleti pružnejšie, poskytne potrebný tón a v dôsledku toho – dlho predlžuje milovanú mladosť. Len 5 minút denne …

ako utiahnuť kožu okolo krku doma  

 

  • Gymnastika na krk

 

No, kde bez takých užitočných fyzických cvičení! Zdá sa, že je to najlepšia alternatíva k plastickej chirurgii a mimoriadne drahé programy proti starnutiu.

https://www.youtube.com/watch?v=4EcKUMhXFaE

Nemožno zastaviť starnutie. Avšak každá žena môže oddialiť výskyt zmien súvisiacich s vekom na koži. Postupujte podľa jednoduchých rád našich redakčných tímov, aby ste vyzerali ohromujúco v každom veku!

Nezabudnite zdieľať tieto užitočné tipy so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

 

zdroj:takprosto.cc

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Najrýchlejšia metóda omladnutia! Vezmite si kúsok lepiacej pásky a skryte pod …”