Dievča z videoklipov, ktoré poznajú už takmer všetci. Speváčka Sia si ju nevie vynachváliť!

Páči sa vám tvorba speváčky a skladateľky menom Sia? Ak áno, pravdepodobne ste si už niekoľkokrát pozerali jej videoklipy, v ktorých hlavnú rolu hrá toto mladé dievča.

Dnes vám niečo prezradíme o mladej hviezde klipov od Sii, Maddie Zieglerovej.

Široká verejnosť ju ako talentovanú tanečníčku spoznala približne pred 3 rokmi. Vtedy Maddie išla do spoločnej spolupráce s hercom Shaya Labafom, kde hrali v klipe Elastic heart.

Tanečné pohyby a precítenie priťahovali pozornosť ľudí po celom svete. Práve tento klip potom vyústil do užšej spolupráce medzi Maddie a Siou.

V súčasnosti so speváčkou pracuje na 5 projektoch a zdá sa, že to nebude jej konečná stanica. Maddie začala tancovať už keď mala 2 roky. V roku 2011 sa začala objavovať v reality show „Mami tanečníčky“, ktorá ukazovala každodenný život malých tanečníkov. Pred dvoma rokmi však tento projekt opustila.

Okrem tancovania sa tínedžerka venuje aj vlastnému podnikaniu. Najskôr si spolu so svojou sestrou vytvorili návrhy oblečenia, ktoré pomenovali Maddie & Mackenzie Collection. O niečo neskôr Maddie predstavila vlastnú značku oblečenia pre dospievajúce dievčata – Maddie Style.

Pred rokom vydala autobiografickú knihu „Maddin denník“, ktorá sa objavila na zozname najpredávanejších kníh podľa The New York Times. V ten istý rok podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou IMG Models.

Predtým, ako začala spolupracovať s austrálskou speváčkou Siou, nebola jej veľkou fanúšičkou. Namiesto nej, ako väčšina jej rovnesníčok, počúvala hudbu Ariany Grande.

Sia je najlepšia speváčka, akú som kedy počula, videla alebo s akou som kedy pracovala,“ povedala Maddie.

Teraz má táto malá hviezda na Instagrame viac ako 11 miliónov sledovateľov. Jej srdce už ale rok patrí pohľadnému mladíkovi z Austrálie.

Je vidieť, že 15 ročná Maddie má pred sebou ešte dlhú a pestrú kariéru. Prajeme jej veľa šťastia!

 

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Dievča z videoklipov, ktoré poznajú už takmer všetci. Speváčka Sia si ju nevie vynachváliť!”