Vedia o vás všetko! Toto sú 4 znamenia, ktoré vás odhadnú na prvý pohľad

Intuícia je dar, ktorý obdržia len vyvolení. Tento šiesty zmysel pomáha preniknúť k podstate vecí a predvídať budúcnosť.

Človek obdarený intuíciou nemusí dlho analyzovať situáciu, aby predpovedal, aký bude jej výsledok. Na druhej strane, to má aj nevýhodu, pretože požadovaný vnútorný pocit príde len vtedy, ak ste na to vhodne naladený.

V každom prípade, tí, ktorí vnímajú svoj vnútorný hlas sa v živote menej potkýnajú a chybujú. Intuícia im pomáha rozoznať, kde sa nachádza pravda a čo sú len pusté klamstvá.

Je nepostrádateľným pomocníkom pri výbere prostredia kde sa rozhodnete žiť, kamarátov či vašej druhej polovičky.

Astrológovia veria, že niektoré znamenia zverokruhu majú vyššiu šancu riadiť sa v živote na základe svojej intuície. Ktoré znamenia to teda sú?

 1. RakU Rakov sú na prvom mieste vždy vzťahy s najbližšími, priatelia a rodina. Toto znamenie si veľmi opatrne a starostlivo vyberá ľudí, ktorých chce mať vo svojom okolí. Od jeho kvalít závisí aj jeho šťastie.

  Raky si nové známosti vyberajú pomerne dlho, preverujú si ich dôležité vlastnosti ako napríklad vernosť, oddanosť, úprimnosť, súcit – po absolvovaní tohto testu ich vpustia do svojho sveta. Je to práve intuícia, ktorá im pomáha odhadnúť človeka s vysokou presnosťou.

  сильные знаки зодиака женщины

 2. KozorožecĽudia narodení v tomto znamení majú najrozvinutejšiu intuíciu zo všetkých ostatných znamení. Vo svojom podvedomí si uchovávajú informácie takmer o všetkom na svete.

  Kozorožci toho vedia mnoho, no nie každému to vešajú na nos, kvôli čomu u niektorých ľudia môžu zo začiatku vyzerať naivne. Radi analyzujú a racionalizujú. Mohli by sme povedať, že objavom a záverom im dopomáha reflexia. No v skutočnosti môžu za svoje úspechy ďakovať ich šiestemu zmyslu.

  Sú to veľkí empati, okamžite vidia do ľudskej duše. Na priateľoch si najviac cenia silného ducha a pripravenosť prežiť s nimi ťažké ale aj dobré časy. Zvyšok zostane v kategórii známi.

  физически сильные знаки зодиака

 3. BlíženciJedná sa o spoločenské a zvedavé znamenie. Nové informácie sa snaží okamžite zdieľať ďalej a diskutovať o nich so svojím okolím. Vďaka tejto otvorenosti sa v kruhu jeho známych nachádzajú rôzne typy ľudí.

  Čo sa týka vzťahov, nik nevie, podľa akých kritérií si vyberajú partnera na život. Aspoň takto by to opísalo ich okolie. To je však omyl. Blíženci sa riadia intuíciou, ktorá im napovie, komu môžu a nemôžu veriť. Aj napriek ich zhovorčivosti, pochybnému človeku nikdy neprezradia niečo navyše, o to menej dokážu dôverovať niekomu blízkemu. Dokážu si vybudovať dobrý vzťah s kýmkoľvek, no skutočných priateľov spočítajú na prstoch jednej ruky.

  сильные женские знаки зодиака

 4. PannaPanna má rada sebakritiku a zaujíma sa o sebanalýzu. Aj napriek neustálemu sústredeniu sa na svoje „ja“, druhých dokáže prekuknúť omnoho skôr a omnoho lepšie.

  Komunikácia ju nevystraší, pretože vie, čo má od dotyčného človeka čakať. Hoci ma vo svojom okolí množstvo priateľov a známych, nepoddáva sa ich vplyvu a vždy si žije podľa vlastného rozumu.

  гороскоп сильные знаки зодиака

Ako to vyzerá s vašou intuíciou? Podeľte sa s nami o názory aj na Facebooku!

 

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vedia o vás všetko! Toto sú 4 znamenia, ktoré vás odhadnú na prvý pohľad”