Blond vlasy sú minulosťou: Svet pobláznila škandinávska biela

Čo si predstavíte pod pojmom platinové vlasy? Mnohým ľudom prídu na myseľ celebrity ako Lady Gaga či Chloe Kardashian, ktoré ostriasli svetom touto módnou farbou.

Platinové vlasy sú spravidla veľmi svetlé doplnené chladnými odtieňmi.

Napriek tomu, niektoré platinové blondínky prechádzajú na novú úroveň a vyberajú si úplne „ľadovú“ farbu, čím vytvárajú najplatinovejšiu farbu, akú sme kedy mohli vidieť na vlasoch!

Vezmite si príklad z tejto 20-ročnej Lane z Massachusetts. Bloggerka, ktorá svoj život venuje cestovaniu a fitness, nedávno navštívila kaderníka Daniela Tetra, známeho na Instagrame ako HairLikeaBoss, ktorý sa pustil do zosvetľovania jej už svetlých prameňov.

Z tohto dôvodu si kaderník zvolil nezvyčajný blond odtieň škandinávskeho štýlu.

Takto sa vyjadril samotný Tetro:

 „Vytvorenie platinovo-bielych vlasov si vyžaduje trpezlivosť a dôslednosť – tieto výsledky sa dosahujú v priebehu piatich až ôsmich hodín sedenia v kaderníckom salóne, v závislosti od počiatočnej farby a stavu vlasov klienta.“

Na Instagrame zverejnil fotografiu hotového účesu, ktorý prezentoval ako „škandinávska biela farba“. Vyzerá prirodzene nielen zvnútra, ale aj navonok.

Ak by ste sa aj vy rozhodli pre rovnakú farbu vlasov ako Lana, kaderník Nikki Ferrera hovorí, že v prvom rade musíte vziať do úvahy vašu prirodzenú farbu vlasov a tón pleti.

„Táto farba je najvhodnejšia pre tých, ktorí majú svetlú alebo zlatistú pokožku a farbu vlasov od svetlohnedej až po svetlú blond.“

Predtým, než sa do niečoho pustíte, určite navštívte váš obľúbený salón a zistite, či by ste sa mali stať súčasťou tohto trend, ale aj to, ako si pri farbení udržať zdravý stav vlasov.

Páči sa vám tento odtieň vlasov?

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Blond vlasy sú minulosťou: Svet pobláznila škandinávska biela”