Kristína Tormová geniálne odpovedala bulvárnej novinárke, ktorá chcela vedieť meno jej bábätka

Kristína Tormová, pôvodne Farkašová, pred pár dňami dostala SMS správu, ktorá ju riadne šokovala. Jedna bulvárna novinárka jej napísala SMS-ku, v ktorej chce od herečky vedieť meno jej bábätka, ktoré sa ešte ani nenarodilo.

Pred pár mesiacmi sa známa tvár šoubiznisu dokonca opäť vydala a zmenila si aj svoje meno. Kristína je zatiaľ mamou svojich malých dievčat, dvojičiek. Dievčatá jej robia obrovskú radosť.

Ako odpoved’ na SMS správu bulvárnej novinárke, kristína napísala skvelú odpoved’, ktorá ju určite nepotešila, no pobavila množstvo Slovákov.

View this post on Instagram

Ta ja neviem… 😂🧚🏻‍♀️🤩👩🏼‍🌾🦄🤟🏻🦡 A vy sa dnes ako máte? Tiež nejaká nezvyčajná vec? 🤦🏼‍♀️ #pomoooooc #hlavnezvesela Myslíte, že sa ľudia naučia akože oné..tak normálne správať, používať kritické myslenie a nedajbože začnú rešpektovať tehotné ženy? Nie, neporodila sa a ani sa tak skoro nechystám..napriek tomu, že mi ľudia píšu, že už mám také brucho, že to “už musím prasknúť”. Ta ja neviem 😂😂😂 Prídite kuknúť k nám na gravidjogu, uvidíte všeliaké bruchá! A teda treba všetky zhodnotiť laickým gynekologickým okom 😂💪🏻 #plátky #niečonezvyčajné #zdroj #redakcia #akciaredakcia

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

zdroj: funradio.sk

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Kristína Tormová, pôvodne Farkašová, pred pár dňami dostala SMS správu, ktorá ju riadne šokovala. Jedna bulvárna novinárka jej..." />