Slovensku týral jej manžel 11 rokov. Teraz nabrala odvahu a všetko povedala

Osudy každého z nás sú naozaj nepredvídateľné, no veci, ktoré sa ovplyvniť dajú, by sme mali zmeniť podľa našich predstáv okamžite, ako to je možné.

Svoj život mala omnoho skôr zmeniť aj žena, ktorá bola 11 rokov týraná vlastným manželom. Na Slovensku však nie je sama, pretože podľa štatistík je týraná každá piata Slovenka. Či je to realita, alebo je ich omnoho viac, sa asi nedozvieme, no mali by sme s týmto alarmujúcim číslom niečo konečne robiť.

Táto Slovenka svoj osud nakoniec dokázala zmeniť, aj ked‘ nie vždy to šlo tak, ako si predstavovala. Aj napriek vážnym prekážkam to však dokázala.

Žena svoj príbeh opísala takto:

,,Dlho som sa odhodlávala napísať nasledujúce riadky. Každý človek si stráži svoje súkromie a navonok sa snaží pôsobiť ako šťastný, aj keď to tak nie je. Ja som takto žila posledných 11 rokov. Najprv vám poviem, aká som, pretože aj ja mám svoje muchy. Som tvrdohlavá a zrejme príliš úprimná. Vždy si viem zastať slabšieho a snažím sa pomôcť každému, kto ma o to požiada. Je to skoro rok, kedy som nabrala všetku silu a povedala DOSŤ. Uspávala som môjho malého syna v izbe, keď v tom som počula veľkú ranu a plač.

 

Keď som prišla do obývačky, našla som tam sedieť svojho muža. Po opýtaní, čo sa stalo, povedal “NIČ”. Išla som za dcérou do izby a našla som ju plakať s napuchnutou nohou. Povedala mi, že dávala do umývačky hlasno riad a na to sa môj muž nahneval, chytil ju pod krk a hodil na stolík.“

Utrápená Slovenak taktiež povedala: ,,S mužom som bola 11 rokov a bitku od neho som dostávala pravidelne, prvýkrát to bol prasknutý bubienok, ruka, noha, zlomené rebrá, dokopal ma v tehotenstve a prišla som o dieťa… Vždy to bolo o tom, že sa to už nestane a PREPÁČ.

Začal ma biť päsťami a následne mi obúchal hlavu o stenu. Nikdy nezabudnem na ten jeho úsmev, keď ma bil. Začala som v tom čase chodiť na sebaobranu a myslela som si, že mi to pomôže, ale poviem vám, proti silnejšiemu chlapovi som nemala žiadnu šancu. Nabrala som silu a zavolala políciu, ktorá mojej dcére a mne volala záchranku a tá nás odviezla do nemocnice. Ošetrili moju dcéru a mne zašívali hlavu.

Čo robil môj muž, keď sme boli v nemocnici? Balil si všetky doklady, bločky od nášho spoločného majetku, keďže ho tak strašne hrýzlo svedomie za to, čo urobil.

Za pár dní mi zavolal a prosil ma, aby dcéra na polícii povedala, že si to vymyslela a ja som všetko stiahla. Keď som povedala NIE, začalo sa zháňanie svedkov a ohováranie, ktoré trvá do dnešného dňa. Môj EX-manžel J.M. má do dnešného dňa zákaz priblíženia a POLÍCIA HO VYŠETRUJE UŽ ROK:

Áno, jeden rok, kedy on chodí po slobode, manipuluje, ohovára a ničí mi naďalej život.

Jeho mamička ma stihla opľuť a vyfackať bez hanby pred mojím synom a jej vnukom. Neviem, či sa niekedy dočkám a budem mať konečne pokoj. Myslela som si, že ak naberiem poslednú silu a zavolám políciu, tým sa to skončí. Nie, neskončí! Začína ďalšie peklo. A nie len pre mňa, ale aj pre ľudí, ktorým na mne záleží a pomáhajú mi. Nie je to pre nich ľahké, ale o to viac si to vážim a ĎAKUJEM IM Z CELÉHO SRDCA.“

zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Slovensku týral jej manžel 11 rokov. Teraz nabrala odvahu a všetko povedala”