Vtipný príbeh s poriadnou dávkou romantiky – Hľadá sa Mia

Mia je mileniálka, ale po úraze hlavy má pocit, akoby sa narodila len včera. Keď sa preberie z kómy s krátkodobou amnéziou, nespomína si ani na svoje meno. Má však cool účes, na sebe šaty Prada a v kabelke červený rúž značky Chanel. Zdá sa, že je bohatá, ale jediný spôsob, ako si to môže overiť, je vyskladať si cez Instagram svoj doterajší život. Kto bola Mia predtým, ako sa prebudila v nemocnici? A ako do jej príbehu zapadá majiteľ čokoládového impéria, francúzsky miliardár JP? Nie je už príliš neskoro, aby Mia prepísala svoj príbeh? Postupne aj vďaka sociálnym sieťam Mia zisťuje, že jej zranenie hlavy nebola až taká náhoda a jej život nebol taký šťastný a dokonalý, ako by sa na prvý pohľad zdalo.

 Z recenzii:

Vtipný príbeh s poriadnou dávkou romantiky pre čitateľky, ktoré hľadajú svieži a zábavný pohľad na kultúru sociálnych sietí a selfie.“

  • Shelf Awareness

O autorke:

Sam Tschida pochádza z divočiny v Minnesote kde žije s pestrou partičkou detí, psov a príťažlivým mužom. Je spoluzakladateľkou redakčnej poradenskej spoločnosti ManuFixed a vedie workshopy písania. Vo voľnom čase beháva, cvičí a sleduje Netflix.

ZAKÚPITE NA GRADA.SK

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vtipný príbeh s poriadnou dávkou romantiky – Hľadá sa Mia”