Zvoľte si kameň a zistite tajomstvo svojej životnej cesty

Pozrite sa na týchto šesť kameňov. Ktorý z nich okamžite pritiahol vašu pozornosť? Neriaďte sa svojou obľúbenou farbou, ale vyberte si ten, ktorý sa vám na prvý pohľad zapáčil najviac.

Ktorý sa vám zapáčil najviac?

g

Č. 1: Opál (mesačný kameň)

Vaša voľba napovedá, že vždy tiahnete k slobode. Chcete si nájsť svoje tiché miesto, kde by ste mali pokoj, mohli sa uvoľniť a načúvať svojmu vnútornému hlasu. Ste schopní v jediný okamih všetko opustiť a začať nový život. Pritom si ale nie ste istí, či sa pohybujete správnym smerom. Preto čas od času potrebujete byť sami so sebou a zamyslieť sa. Tento oblačný kameň vypovedá o tom, že všetku vašu pozornosť pútajú všedné starosti a na pokoj a ticho máte len málo času.

To však neznamená, že váš život je zlý. Možno len jednoducho cítite, že všetko sa nevyvíja práve tak, ako by ste si naozaj želali. Skúste si niektoré veci znovu premyslieť. Možnože zistíte, že v skutočnosti ste už mnoho úspechov dosiahli alebo že sú nablízku.

Čas v tichu a úvahách mení telesnú energiu. Priťahuje inšpiráciu, motivujúce myšlienky, nové nápady a plány. Tento kameň je kameňom anjelov. Preto hlboko vnútri cítite “spojenie s iným svetom”. Vyššie sily čakajú na okamih, kedy k vám budú môcť prehovoriť a dať vám svoje múdre rady.

Č. 2: ZELENÝ malachit

Ak sa vám zapáčil tento kameň, ste v živote ochotní prejsť vážnymi zmenami. Môžu sa týkať spôsobu života, miesta, kde žijete, alebo práce. Nie je vylúčené, že prechádzate duchovnou premenou a dokážete prekonať všetky problémy, ktoré sa zrodili kdesi ďaleko vo vašej minulosti.

Stávate sa múdrejšími a proces poznávania zvládate ľahko. Predtým ste mali hlavu preplnenú starosťami, teraz ste však začali viac premýšľať nad tým, čo od života chcete. A to je pozoruhodné! Pretože je potrebné sa najskôr naučiť uznávať, že zmeny sú nevyhnutné. Až potom sme schopní pustiť sa do hľadania niečoho lepšieho.

Malachit je kameňom rozkvetu a hojnosti. Preto až sa vydáte za šťastím, budú na vás čakať len úspechy a dostatok. Tento kameň môže tiež vypovedať o ukončení nešťastného milostného vzťahu a zrodenie nových romantických citov. Keď ste zvolili malachit, oznámili ste podvedome Vesmíru: “Som pripravený na úspech. Som pripravený zbaviť sa negativity. Som pripravený sa stretnúť so svojím šťastím! ”

Č. 3: RUŽOVÝ kremeň

Predstavte si, že prvé, čo pocítite po prebudení, bude radosť! Žiarivá, jasajúca radosť, pretože pred vami je ďalší nádherný deň, a tiež vďačnosť za to, že sú vo vašom živote milovaní aj milujúci ľudia. Pamätajte, že keď radosť zaplní doslova každú bunku vášho tela, začínate do svojho živote priťahovať čoraz viac dobrého. To vám dodá silu k rozlúsknutiu akéhokoľvek problému. Začnete si všímať, že osud vám začína prihrávať šťastné náhody a výhodné možnosti. Ak sa už dávno modlíte, aby sa stal zázrak, buďte si istí, že je nablízku, pretože nadišiel váš slnečný deň!

Č. 4: Obsidián (červené drevo)

Ak ste volili obsidián, vaše podvedomie hovorí: “Som pripravený uniknúť negativite, ktorá ma obklopuje a stať sa šťastným človekom”. Prestávate sa vznášať v oblakoch a stávate sa realistickejším. Konečne začínate chápať, že mnohí mali ďaleko menej šťastia ako vy a že každý má svoj problém, aj keď o ňom nehovorí.

Pamätajte, že ste tým, čo cítite. Žiarlivosť, horkosť, krivda – tieto emócie vás ničia a mohli by vás vohnať do klesajúcej špirály biedy. Negativita mysle vás len otravuje a spôsobuje vám bolesť. Našťastie však vaše energetické bloky miznú pomerne rýchlo. V najbližšej dobe v sebe konečne nájdete silu vytrhnúť sa z negativity a otvoriť svoje srrdce svetu. Čoskoro pochopíte, že jedinou cestou k šťastiu je vďačnosť za to, čo máte, nie sťažnosti na to, čo vám chýba.

Č. 5: Howlit

Ak ste si vybrali tento kameň, dostanete čoskoro posolstvo od vyšších síl cestou snov, oslepujúcich myšlienok, videnia alebo opakujúcich sa slov a čísel. Intuitívne idete určitým smerom. A je to správny smer! Priznajte si existenciu intuície a načúvajte jej. Pomôže vám nájsť rýchlu cestu k úspechu.

Ak trpíte nespavosťou, znamená to, že ignorujete svoje predtuchy. Všetko sa dá do poriadku, ak si priznáte dôležitosť šiesteho zmyslu a poplávate s jeho prúdom. Nie ste osamelý človek a na svojej ceste za lepším takisto nie ste osamelý. Howlit vypovedá, že vás chránia duchovné sily. Váš strážny anjel má v úmysle priviesť vás k splneniu vašich najodvážnejších snov. Všetko, čo za to žiada, je viera.

Howlit je tiež šťastným kameňom pre tých, ktorí chcú alebo čakajú dieťa. Predurčuje vám zdravého a silného potomka.

Č. 6: JASPIS DALMATÍNSKY

Prišiel čas naplniť svoj život radosťami a humorom! Výberom tohto kameňa váš vnútorný hlas hovorí: “Chcem sa hrať a radovať sa!” Možno ste dlhú dobu boli skleslí, sklamaní, nepokojní a snáď aj trochu cynickí.

Jaspis Dalmatínsky pripomína, že každý z nás je duchovnou bytosťou uzavretou v telesnom obale. A než sa znovu staneme beztelým zhlukom energie, čaká nás na tejto planéte ešte dlhý život! Tak sa ním tešte! Aj tie najťažšie životné situácie je ľahšie prežiť s humorom, keď už nie kvôli sebe, tak kvôli príbuzným a blízkym. Každá sekunda smiechu nám pomáha prekonávať ťažkosti. Radostným smiechom posielate posolstvo celému svetu i vesmíru: nevzdávam sa a dočkám sa toho, po čom túžim.

Jaspis Dalmatínsky je tiež symbolom boja proti fajčeniu. Pokiaľ teda rozmýšľate, či s týmto škodlivým zlozvykom skoncovať, vedzte, že čas konať prišiel práve teraz!

Aký kameň ste si zvolili? Zodpovedá opísaným skutočnostiam? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch pod článkom!

zdroj:pronaladu.cz

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Zvoľte si kameň a zistite tajomstvo svojej životnej cesty”