Vedeli ste, že mesiac v ktorom ste sa narodili dokáže povedať veľa o vašej osobnosti?

Vedeli ste, že mesiac v ktorom ste sa narodili dokáže veľa vypovedať o tom, aká ste osobnosť? Od januára do decembra, každý mesiac ma svoj osobitý význam. Prečítajte si a zistíte, čo váš mesiac narodenia o vás hovorí.

Január

Ak ste jedná z tých dám, ktoré sa narodili v januári, pravdepodobne ste ambiciózna, konzervatívna a seriózna. Zriedka sa viete nazlostiť, ale keď sa tak už stane, nie je dobré byť v tej chvíli vo vašej prítomnosti. Tieto dámy chcú okolo seba intelektuálov, ktorí zdieľajú také iste hodnoty a pohľad na svet.

Február

Ženy narodené v tomto mesiaci sú veľmi romantické, malo by sa s nimi zaobchádzať s dávkou trpezlivosti, nakoľko často menia nálady. Nie každý ich vie pochopiť.

Marec

Ženy narodené v mesiaci marec majú silnú charizmu a šarm, ale taktiež sú veľmi odhodlané a lojálne. Nuž ale je pre ne ťažké sa zamilovať.

Apríl

Ak ste žena, ktorá sa narodila v apríli, ste diplomatická ale tiež komunikatívna. Aj napriek tomu dokážete byť pekne žiarlivá. Aprílové dievčatá /ženy dokážu spraviť mužov najšťastnejších na svete.

Máj

Dámy narodené v máji sú veľmi vytrvalé a verné svojím princípom, ale tiež sú veľmi pekné, po fyzickej stránke. V kombinácii so svojou komplikovanou povahou sa stávajú viac než nebezpečnými pre akéhokoľvek muža, ktorý sa do nich zaľúbi.

Jún

Ak ste sa narodili v júni, pravdepodobne ste veľmi kreatívna a komunikatívna, ale taktiež veľmi zvedavá. V láske ste nebezpečnou hráčkou. Muži sú pre vás niečo ako hračka.

Júl

Tieto ženy sú veľmi úprimné, no nedovolia nikomu, aby s k nim priblížil. Taktiež sú záhadné a veľmi inteligentné, krásne a na vyššej úrovni ako tie ostatné.

August

Ženy narodené v auguste sú unikátnou kombináciou veľkého srdca a egoizmu. Nezahrávajte sa s nimi, pretože skôr či neskôr aj tak vyhrajú. Aj napriek tomu sú šťastné a s veľkým zmyslom pre humor, no nedovolia aby si z nich ktokoľvek uťahoval.

September

Tieto ženy sú milé, disciplinované a krásne. Nikdy nezabudnú na toho, kto nimi pohŕdal, preto buďte veľmi opatrní, aby ste ich nezranili, pretože sa určite pomstia.

Október

Tieto ženy predstavujú silu a nezávislosť. Majú železný charakter ale zároveň sú veľmi emocionálne. Len zriedka pre niekým plaču. Sú múdre no nedokážu otvoriť svoju dušu každému, s vedomím, že vedia ako to ľudia vedia zneužiť..

November

Novembrové ženy sú často krok pred každým. Okamžite vedia rozpoznať lož. Nemali by ste sa zahrávať s týmito ženami, pretože rozhodne skončíte horšie ako ony.

December

6eny narodené v mesiaci december sú v skutočnosti narodené pod „šťastnou hviezdou“, netrpezlivé ale stále si vedia nájsť spôsob z akejkoľvek situácie ako víťazi. Vedia ako si pozdvihnúť náladu. Ich srdce je obrovské, ľudia ich niekedy zrania, ale keďže je Boh na ich strane dostanú to, čo si zaslúžia.

zdroj: theartikulounonews.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vedeli ste, že mesiac v ktorom ste sa narodili dokáže povedať veľa o vašej osobnosti?”