Keď matka uvidela, čo predavačka robí s jej synom trpiacim Downovým syndrómom, musela ich vyfotografovať!

Nakupovanie s dieťaťom nie je ľahká úloha. Deti sa začínajú rýchlo nudiť, chcú kúpiť všetky sladkosti alebo začnú kričať, že z obchodu neodídu keď im nekúpite najnovšiu hračku alebo, že už chcú domov … Mohli by sme pokračovať. April Hones Rousová dobre vie, prečo len zriedka chodí nakupovať so svojím 6 ročným synom Carterom. Tentoraz mala ale návšteva supermarketu úplne iný priebeh!
Carter má Downov syndróm a púta na seba pozornosť ľudí. Carter neznáša nakupovanie, ale fascinujú ho skenery pri pokladni. Keď ppredavačka, Jalessa Waddellová, uvidela tvár chlapca, začala si s ním hrať :) Ukázala mu, ako správne používať skener!

Keď si to všimol riaditeľ obchodu, Mike Russo, okamžite šiel k pokladni.

SOURCE: FACEBOOK / APRIL JONES ROUSE

V inom obchode by ženu ihneď vyhodili. To ale nebol tento prípad! Riaditeľ vzal chlapca do kancelárie a daroval mu uniformu. Carter žiaril šťastím!

April to všetko vyfotografovala a potom zdieľala na Facebooku. Bola dojatá tým, ako úctivo sa zamestnanci správali k jej synovi s Downovým syndrómom. Keby sa takto správalo viac ľudí!

SOURCE: FACEBOOK / APRIL JONES ROUSE

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Keď matka uvidela, čo predavačka robí s jej synom trpiacim Downovým syndrómom, musela ich vyfotografovať!”