Speváčka Dara Rollins má odkaz pre všetky ženy, ktoré neustále riešia svoju váhu. Jej slová vám otvorí oči

Speváčka Dara Rollins je na hudobnej scéne odmalička a jej hlas a štýl života zaujíma mnoho ľudí. Jej postavu v jej veku by jej mohla závidieť nejedna žena. Je za tým ale úsile v podobe zdravej stravy a cvičenia. Dara Rollins na svojom Facebooku okrem uverejňovania fotiek občas prihodí aj svoje myšlienky, ktoré sú na zamyslenie. Naposledy na FB zanechala odkaz pre všetky ženy, s nadváhou, ktoré neustále riešia svoju postavu. 

Včera som mala deň v pohybe. Moja sobota začala o 9 na festivale zdravej výživy a skončila návratom z Nitrianskeho plesu, o 5 ráno. Než som išla spať, ukradla som ešte Laure pribiňáčka a jak som si ho tak pomaly v tej tichej kuchyni vychutnávala, premýšľala som nad castingom, ktorý som ako člen poroty súťaže HUBNEME DO PLAVEK v ten deň absolvovala.

Premietali sa mi niektoré dámy, ich trápenia, ktoré pri pohovore s nami opisovali. Ten večný boj s váhou, s dokonalou postavou, po ktorej každá túžime. Zvláštne, akú dôležitosť jej pripisujeme v súvislosti s našim či rodinným šťastím. Mať štíhlejšiu postavu, zhodiť, zbaviť sa tých nadbytočných kilogramov – môj život je omnoho krajší! Lepší, kvalitnejší. Ľudia si ma začnú vážiť, rodina a manžel si zo mňa prestanú robiť srandu a ja budem konečne šťastná.

V mnohých prípadoch išlo o hlboký pohľad do prázdneho vnútra… Smútok a potrebu zachrániť. Niektoré z nich som mala chuť objať, zatriasť s nimi a povedať im preberte sa!!! Áno, už sme to počuli stokrát, tak znova a zas, kľudne stoprvý krát – problém je V NAŠEJ HLAVE a riešenie v našom vnútre. Recept na šťastie sa neskrýva ani v našej váhe, dokonalej postave, napucovanom designe, ktorý sa na vás usmieva z tejto fotky. To, čo vidíte a po čom túžite je v podstate ilúzia dokonalosti. V reálnom živote sú aj tie najkrajšie a najdokonalejšie ženy rovnako nešťastné, klamané, smutné, prázdne, opúšťané… Je bláznivé myslieť si, že nedostatok sebadôvery je priamo úmerný množstvu našich kilogramov a posunu hodnôt tohoto druhu na jej stupnici. Áno, zdravé sebavedomie úzko súvisí s tým, čo vidíme pri pohľade do zrkadla.

Prvá signálna nás dokáže slušne rozhodiť, zneistiť a zamotať vo vlastných úvahách. Ale aby sme si tým nechali dobrovoľne a vedome pokaziť jedinečnosť každého dňa, každej chvíle??? Nenapadne vás, že je dĺžka života na tieto povrchnosti príliš krátka? Mňa teda áno. A často. Nesúďte nikoho za kritiku, často oprávnenú a spravodlivú. Snažte sa byť k sebe úprimný/úprimná a vždy si dokázať priznať, že jediný, kto môže za dobré aj zlé sme my samy. Ani žiadna súťaž, bič, ktorým bude nad vami niekto práskať pár mesiacov nezmení váš život. Už vôbec nie to, ako sa k vám bude chovať váš partner, rodina etc…Cesta k vám samej vás postupne dovedie aj ku šťastiu. A vy potom konečne premeníte prózu na poéziu života:)!
Krásny večer vám všetkým, nech ste kdekoľvek a akýkoľvek….

PÁČI sa vám jej myšlienka? Nezabudnite sa o ňu podeliť zdieľaním článku 🙂

zdroj foto: Dara Rollins FB 

 

Chod hore