Matka nútila svojho násťročného syna, aby ejakuloval do téglika. O 22 rokov neskôr jej za to so slzami v očiach poďakoval

Tento príbeh sa začal v roku 1995, kedy rodičia Jasona Kotas z Denveru, urobili rozhodnutie, ktoré sa môže zdať šokujúce. Pre nich to ale bolo jasné – Jason bol ich jediný syn.

Jason bol ešte násťročný chlapec, keď mu diagnostikovali rakovinu kostí. Musel podstúpiť rádioterapiu aj chemoterapii v detskej nemocnici v Colorade. Lekári varovali chlapca aj jeho rodičia, že agresívna liečba bude s najvyššou pravdepodobnosťou viesť k neplodnosti.

SOURCE: FACEBOOK / JASON KOTAS

Chlapci to bolo jedno – kto by v puberte myslel o rodičovstve? Jeho rodičia v tom ale mali jasno – išlo o vnúčatá a … nútili ho, aby ejakuloval do téglika. Spermie potom dali zamraziť.

SOURCE: FACEBOOK / JASON KOTAS

Operácia, odstránenie nádoru a chemoterapia Jasonovi zachránili život, ale už bol neplodný. Vôbec to pre neho nebol problém, až do okamihu, keď stretol svoju budúcu ženu Emily … Na nasledujúcej strane uvidíte, prečo Jason so slzami v očiach ďakoval rodičom!

Vďaka umelému oplodneniu a spermiám sa na svete objavil prvý syn Sam :) Emily sa smeje, že chlapček je malý zázrak a už pred 22 rokmi ho „stvorili“ prarodičia!

Ako sa hovorí – Opatrnosti nie je nikdy dosť! Jason má šťastie, že jeho rodičia mysleli na budúcnosť.

via:nolocreo.com

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Matka nútila svojho násťročného syna, aby ejakuloval do téglika. O 22 rokov neskôr jej za to so slzami v očiach poďakoval”