Zistite, na koľko percent ste blázon podľa vášho znamenia? Mne vyšlo 60%! Koľko vyšlo vám? HOROSKOP je veľmi presný

Považujete sa za rebela alebo nie? Nasledujúci horoskop o vás prezradí všetko!

Baran úroveň šialenstva 30%

 • Ak sa chystáte do hôr, vezmite si so sebou barana. Majú radi extrémy, no na druhej strane vedia vždy podať pomocnú ruku. Nasledujú svoj cieľ a väčšinou ho aj dosiahnu. V hlave majú mnoho plánov, ktoré niekedy vyzerajú úplne šialene. Ich odvahu a vytrvalosť im môžu len závidieť.

необычный гороскоп

Býk – úroveň šialenstva 40%

 • Tvrdohlavosť – hlavná črta tohto znamenia. Je pre nich veľmi dôležité, aby dokázali svoju pravdu. Kvôli tomu sú v očiach cudzích ľudí mierne divní. Býk je chápavý, má dobré srdce a železnú vôľu.

необычный гороскоп

Blíženci – úroveň šialenstva 100%  

 • Najbláznivejšie znamenia. Sú nestáli, povrchní a neviete, čo si pre vás pripravia. Preto s nimi nikdy nie je nuda. Majú množstvo skvelých príbehov a príhod zo života, vďaka čomu je jasné, že sa na výletoch vedia poriadne odviazať!

необычный гороскоп

Rak – úroveň šialenstva 90%

 • Raky sú známe svojimi výkyvmi nálady. Radšej trávia čas v teple domova, no keď sa dostanú do klubu, dokážu sa premeniť na parketových levov. V stave opitosti píšu správy svojim ex priateľom či priateľkám a nikdy neviete, čo šialené im behá po rozume.

необычный гороскоп

Lev – úroveň šialenosti 80%

 • Predstavitelia tohto znamenia sú zvyknutí na to byť stredobodom pozornosti, radi navštevujú hlučné večierky s kopou ľudí. Rýchlo sa opijú, rozviaže sa im jazyk a potom to dopadne nie vždy najlepšie či už pre nich, alebo ich kamarátov. Nevedia čo je to brzda a nemajú záujem o nostalgiu.

необычный гороскоп

Panna – úroveň šialenosti 70%

 • Panna na sebe neúnavne pracuje a usiluje sa o dokonalosť vo všetkom. Ovládanie a sila – hlavné záľuby. Títo ľudia sú schopní ušľachtilých skutkov, no čakajú od toho aj slovko uznania. Ich túžba, vyzerať dobre v očiach ľudí, sa v nich zmocňuje natoľko, že sa niekedy nespoznávajú.

необычный гороскоп

Váhy – úroveň šialenosti 30%

 • Váhy sú posadnuté hľadaním rovnováhy. Niekedy sú pripravené dosiahnuť aj extrémy a to najmä ak ide o opačné pohlavie. Nepohrdnu ani ohováraniu, ak je to skutočne potrebné.

необычный гороскоп

Škorpión – úroveň šialenosti 40%

 • Škorpión je najcitlivejšie znamenie zverokruhu, má rád romantiku a dobývanie opačného pohlavia. Neskrývajú v sebe nápaditosť či porozumenie a práve to dokáže zakryť ich nedostatky.

необычный гороскоп

Strelec – úroveň šialenosti 50%

 • Celý život sa snažia o spravodlivosť a pravdu vo svojom živote. Je dobré, ak sa im do toho nepletiete. Nič ich nevie rozrušiť tak, ako obmedzovanie osobnej slobody. Čo sa týka nových nápadov, tých majú strelci plnú hlavu!

необычный гороскоп

Kozorožec – úroveň šialenosti 60%

 • Hotoví workoholici. Dávajú si na plecia tie najzložitejšie úlohy a nevedia sa dočkať toho, ako ich vyriešia. Radi zdôrazňujú svoju profesionalitu a inteligenciu. Ak sú na čele, neočakávajte, že ustúpia. V partnerskom živote im všetko klape.

необычный гороскоп

 

Vodnár – úroveň šialenstva 20%

 • Vodnár je ako šialený profesor, ktorí žije vo svojich ilúziách. Nechá sa ľahko podviesť a ľudia to vedia využiť vo svoj prospech. Predstavitelia tohto znamenia sú tak ľahkou korisťou pre podvodníkov, ktorí chcú rýchlo prísť k peniazom.

необычный гороскоп

Ryby – úroveň šialenstva 10%

 • Ryby sú najmenšími bláznami zo všetkých znamení zverokruhu. Sú pokojní a dá sa na ne vždy spoľahnúť. Ryby sú pripravené obetovať svoje vlastné záujmy len preto, aby spríjemnili deň niekomu inému. Tieto vlastnosti z nich robia chápavých, múdrych a empatických ľudí.

необычный гороскоп

 

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Zistite, na koľko percent ste blázon podľa vášho znamenia? Mne vyšlo 60%! Koľko vyšlo vám? HOROSKOP je veľmi presný”