77-ročná žena vyberala peniaze z bankomatu, keď k nej prišli traja muži. Okamžite si uvedomila, že si vybrala zlú babičku

Väčšina ľudí si myslí, že babičky sú dôveryhodné a slabé. Piper Dumitru, Florin Geblescu a Felix Stoica tiež verili. Už nikdy nebudú robiť túto chybu. Keď jedného dňa odídu z väzenia …
Poďme sa vrátiť na začiatok. Zoznámte sa s Winifred Peelovou, 77-ročnou Britkou. Jedného dňa potrebovala hotovosť na kúpu, takže ju vybrala z bankomatu.

SOURCE: FACEBOOK

Keď držala peniaze, prišli tri muži. Jeden z nich, Piper (prvý vľavo), sotil babičku  a chcel ukradnúť jej peniaze.

SOURCE: FACEBOOK

Rozhnevaná babička chytila mužovu hlavu a niekoľkokrát ns ňou udrela o bankomat. Vystrašení muži utiekli z miesta činu, ale polícia ich rýchlo dokázala vysledovať. Piper zabudol odstrániť krvavé oblečenie, ktoré polícia rýchlo našla. Muži sú už vo väzení a čakajú na trest za útok a pokus o lúpež.

Tento príbeh sa stal hitom na internete a nám neostáva nič iné, len sa o ňom s vami podeliť. Potlesk pre túto odvážnu babičku Ak ste tiež príjemne prekvapení reakciou 77-ročnej babičky, nezabudnite sa podeliť s týmto príbehom na Facebooku! Je to úžasné! :)

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “77-ročná žena vyberala peniaze z bankomatu, keď k nej prišli traja muži. Okamžite si uvedomila, že si vybrala zlú babičku”