„Drahý môj muž“… spoveď ženy po 40-tke, adresovaná každému mužovi. Takých partnerov chceme

Celý život sa delí na obdobia a jedným z nich je Balzakovský vek žien. On prichádza, keď žena prekračuje 40-tku. V tejto dobe majú ženy čas vidieť oveľa viac a poznať všetky radosti a starosti. Pre niektoré je to obdobie nešťastného manželstva a osamelosti, alebo vo svojom živote stretli nie tých, ktorých môžeme s hrdosťou nazvať mužom.

Toto je výkrik duše krásnej inteligentnej ženy a známej psychologičky Lilie Achremčik, adresovaný všetkým mužom. Zoznámiť sa s ním vám dnes ponúka redakcia „Chillin.sk“.

Akých mužov chcú ženy

  žena pre 40 a jej mužov

Lilia sa snaží vysvetliť mužom, že sú veľmi predvídateľní a monotónni. Ich každý pohyb možno predvídať už pri prvej vete rozhovoru. Pravdaže keď máte 20, tak s nádejou veríte, že život bude rozprávka a každý deň vám prinesie nový zážitok. Ale neskôr v živote je to len jediná vec, ktorú prinesú muži – nuda.

„Neuveríte, ale oni úprimne veria, že dosiahnutím veku 40, som od nikoho nepočula návrhy na sex? To je, že skutočne nechápem, ako si môžete byť istí, že je to naozaj atraktívna ponuka, hoci pochádza od toho naj atraktívnejšieho muža?“ – hovorí skúsená psychologička.

Keď ste vo veku „za…“ pravdepodobne ste to počuli vo všetkých možných podobách a kombináciách. Okrem toho, žena má predtuchu, keď muž zrazu zmizne a potom sa znovu objaví…

Ako psychologička, Lilia si je dobre vedomá, že na čele sú inštinkty.  Veď muži občas pripomínajú primitívne zvieratá. Väčšina z nich nie je zaujímavá a preto sa netreba o nich zaujímať ani strácať s nimi čas. „Chápem, že všetko beží, ale urobte to, čo vás zaujíma. Od prvej minúty dajte najavo, že sta znepokojená. A to už nie také nudné.“

žena pre 40 a jej mužov

„Už dosť nosiť sa so svojou „dôstojnosťou“ ako drahokam. Ak naozaj chcete vedieť, čo ma vzrušuje, poviem vám. Rozum. Počujete ma – rozum.“  Keď je žena po 40, tak jej je jedno či má muž brucho a aký veľký je jeho inštrument. Ju viac zaujíma to, o čom bude komunikovať pred a po, čo dosiahol v živote, či ho má rešpektovať a dokonca obdivovať.

„Ak chcete na mňa zapôsobiť, zapôsobte svojim prístupom… Môžem byť zdrojom pre vás. Zdroj sily, inšpirácie a nežnosti. Zdrojom vášho rastu a pokroku. Takže buďte trochu bystrými, aby ste rozoznali svoje krovie.“

Keď má žena po 40, tak ju určite nezaujímajú počúvať vtipy a vulgárne frázy. Ona chce lásku, rešpekt a trochu záujmu o seba. Ona je už samostatná, a jediný nedostatok pre ňu je láska. Ako vidíte, Lilia Achremčik sa snaží sprostredkovať mužom, že žena – nie je len doplnok a sympatická potecha. Ona je osobnosť.

ženy nad 40 rokov

Samozrejme, podľa Lilie každý má právo na existenciu. Existuje také porekadlo, ktoré treba mať stále na pamäti: „ Robíš si nároky – máš komplikácie.“ Akýkoľvek vzťah inteligentných a zodpovedných ľudí môže objaviť šťastie, ak budú uspokojené všetky potreby oboch partnerov.

A čo si o tom myslíte vy? Nezabudnite sa podeliť o názor známej psychologičky so svojimi priateľkami na sociálnych sieťach.

Chod hore