Aj sám Hitler sa bál napadnúť túto krajinu… Jej vojenskú zanietenosť by im závidela nejedna krajina. Dokonca sa nachádza aj blízko nás

V nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme krajinu, v ktorej je vojsko a obyvateľstvo nerozdeliteľné. Určite si myslíte, že je reč o Amerike, Rusku, Izraelu alebo Severnej Kórei, ale nie je, tak dávajte pozor! Predstavte si takú krajinu, v ktorej je skoro každý muž aj vojakom, krajina kde od štátu dostaneš zadarmo jednu zbraň, keď dovŕšiš 50 rokov života. V tejto krajine aj odporúčajú aby si si kupoval zbraň, dokonca aj zľavu dostaneš. Krajina kde za 4 hodiny 650 tisíc vojak mobilizujú a za dva dni armádu z 1,7 miliónov vojakov. Môže sa prirovnať k Amerike kde za tú dobu vedia mobilizovať 1,3 miliónov vojakov.

Táto krajina sa nachádza na takom mieste, kde je veľa hôr a tieto hory sú ako hradby. V strede hôr sú vytvorené tunely cez ktoré sa dá dostať na všetky body v krajine bez toho aby si vás niekto všimol. Táto krajina s tvrdým vojskom sa nachádza na takom mieste, ktoré by si nikto nepredstavoval, v srdci Európy, Švajčiarsko!

 

Každý muž žijúci vo Švajčiarsku je povinný dokončiť vojenský výcvik ktorý trvá 3 mesiace. To je dostatočná doba na to aby sa z mladíka stal zodpovedný muž. Po vojenskom výcviku každý muž dostane jednu zbraň a vojenskú uniformu, ktoré si potom doma budú strážiť. Periodicky ich volajú naspať na vojenský výcvik aby nezabudli čo sa naučili a aké povinnosti majú.

Jeden 32 ročný muž je 7 krát privolaný naspať do armády a vždy tam trávy 3 týždne. A v priebehu budúcich 10 rokov ešte 3 krát ho znova zavolajú naspať na dobu dvoch týždňov. A aj v priebehu budúcich 10 ich rokov ešte 1 krát sa musí vrátiť na dobu dvoch týždňov. Keď Švajčiarsky muž dovŕši 51 rokov, tak sa oficiálne stane súčasťou armády a je povinný vrátiť spať štátu zbraň a vojenskú uniformu.

Vojenskú službu nikto nemôže odmietnuť, dokonca ani bankéry a milionári. Vlastne vojenská služba je dobrá príležitosť pre osvojenie užitočných vecí. Vo Švajčiarsku je vojenský rozpočet 7,2 miliárd dolárov, v ktorom sú zahrnuté 800 pancierovaných tankov a 350 vojenských lietadiel!

Civilné obyvateľstvo je plne ozbrojené. Štatistiky ukazujú, že Švajčiarske obyvateľstvo úplne legálne má 1,5 miliónov polo-automatové zbrane a 2 miliónov strelných zbraní.

V týchto riadkoch sme si vlastne uvedomili, prečo ani Hitler nenapadol túto krajinu!

Chcete vidieť naše články opäť na Facebooku? Tu je návod, ako ich získať späť

zdroj:bidista.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Aj sám Hitler sa bál napadnúť túto krajinu… Jej vojenskú zanietenosť by im závidela nejedna krajina. Dokonca sa nachádza aj blízko nás”