Prečítajte si každé ráno tento text ako modlitbu a váš život dostané nový zmysel

Čo pre vás znamená šťastie? Chutné jedlo, cestovanie alebo zdravie vašich blízkych? Šťastie – dobrá nálada, pozitívny pohľad na svet, nedostatok skúseností, úzkosť a stres. Šťastie je vaše zdravie! Ako sa teda naučiť byť šťastným? Ak chcete zmeniť svoj život, musíte urobiť rázne rozhodnutie …

Ak snívate o zlepšení a zmene vo vašom živote, ale neviete ako sa motivovať k úspechu, potom je nasledujúci článok určený práve pre vás!

Pripravili sme jednoduchý text, ktorý by ste si mali prečítať každé ráno pri pohľade do zrkadla. Keď sa začnete brať takými, akí v skutočnosti ste, začnete byť naplnení šťastím.

Nakopnete svoju sebadôveru, skončíte so stavmi úzkosti a podráždenosť sa stane minulosťou. Žite s vďačnosťou za každý prežitý moment a vesmír sa vám za to s radosťou poďakuje.

Dnes ráno som sa zobudila a zrazu som si uvedomila, že dnešný deň bude najlepším dňom môjho života. Všetky pochybnosti idú bokom a dnešok si naplno užijem.

Dnes som sa rozhodol, že budem ďakovať za to, aký je môj život úžasný: všetky moje úspechy, inšpirácie a požehnania, ale aj všetky ťažkosti, ktoré som musel prekonať. To všetko zo mňa urobilo silnejšieho človeka.

Dnes prežijem deň so vztýčenou hlavou a hrejivým pocitom v srdci. Budem ďakovať Bohu za všetky maličkosti, ktoré ma obklopujú: ranná rosa, slnko, mraky, stromy, kvety, spev vtákov…

Dnes budem najvnímajúcejším človekom na svete. Budem svoju radosť zdieľať aj s mojím okolím a vďaka tomu môžem niekomu vyčariť úsmev na tvári.

мотивация для счастья

Urobím niečo dobré a nezvyčajné pre úplne neznámeho človeka. Dám kompliment niekomu, kto je z nejakého dôvodu smutný. Dieťaťu poviem, že je výnimočné a milovanej osobe preukážem, ako veľmi pre mňa znamená.

Dnes sa prestanem obávať toho, čo nemám a začnem ďakovať vesmíru za všetky tie čarovné veci, ktoré ma na tomto svete obklopujú. Viem a pamätám si, že úzkosť je len stratou môjho drahocenného času. Moja viera vo vlastné sily a prozreteľnosť ma privedú do vytúženého cieľa.

Dnes večer, predtým ako pôjdem spať, vyjdem na ulicu a pozriem sa hore na nekonečné nebo zasypané miliardami hviezd. S úžasom budem obdivovať krásu nebeských telies a poďakujem vesmíru za všetku túto mágiu.

мотивация на счастье

Položím si hlavu na vankúš a budem vďačný za najlepší deň môjho života. Zaspím ako šťastné dieťa, ktoré úpenlivo čaká na ďalší deň.

Niet divu, že sa hovorí: „Kto skoro vstáva, tomu Boh pomáha!” začínajte svoje ráno týmto spôsobom, a už nebudete mať čas pozerať sa do minulosti, pretože váš život sa naplní pozitívnou energiou. Nekonečná dôvera v seba samého vám zaručí vytúžený úspech – ste to vy, kto si vytvára svoj svet. Všetko závisí od vašich skutkov a postojov k rôznym udalostiam, ktoré vás v živote postihnú.

 

zdroj: Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Kopírovanie článkov na Slovenské alebo České stránky alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Čo pre vás znamená šťastie? Chutné jedlo, cestovanie alebo zdravie vašich blízkych? Šťastie – dobrá nálada,..." />