Prvé dvojčatá s odlišnou farbou pokožky sú už plnoleté. Ako vyzerajú teraz?

Dvojčata vyzerajú väčšinou rovnako, ale kvôli prekvapeniu Donny Aylmerovej, mami dvojčat, sa dvojčata od seba veľmi líšila … Až na to, aby nikto nechcel vedieť, že sú sestrami! Lucy má bielu pokožku, modré oči a rovné, ryšavé vlasy. Maria má čokoládovú pokožku, hnedé oči a vlnité vlasy. Ako je možné?

Vedci tvrdia, že existuje jednoduché vysvetlenie, aj keď v prírode sa nevyskytuje: otec dievćat je Brit a mama je Britka len z polovice – otec je z Jamajky. Po Done deti zdedili svetlú i tmavú farbu kože.

Kvôli svojmu rozdielnemu vzhľadu to nemali dievčatá ľahké  … Dieťa sa smiali z Lucy, že musí byť adoptovaná a vyzerá ako duch, Mária zas závidela farbuvlasov svojej sestry a že viac zapadá do Anglicka

Našťastie dnes už sestry akceptujú svoj vzhľad. Sú každá úplne iná – nie len kvôli vzhľadu, ale i kvôli  povahe. Maria miluje módu a rada poznáva nových ľudí. Lucy je skôr introvert a venuje sa výtvarnému umeniu. Sestry ale aj navzdory všetkému držia spolu a majú sa rady. Každá tvrdí, že keď budú mať deti, budú sa podobať druhým dvojčatám! :)

Takto vyzerajú teraz

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Prvé dvojčatá s odlišnou farbou pokožky sú už plnoleté. Ako vyzerajú teraz?”