Dieťa nechcelo nič jesť. O niekoľko dní neskôr rodičia odhalili niečo strašné!

Bathena Taylorová a jej manžel Kendall boli po narodení malej Jane šťastím bez seba. Bola úplne zdravá. Tehotenstvo a pôrod boli bezproblémové. Nadišiel deň, keď ju mohli vziať konečne domov. Nikto netušil, že krátko potom dôjde k život ohrozujúcej situácii nielen pre malú Jane, ale aj pre jej rodinu.

Mladí rodičia nevedeli, prečo začalo byť bábätko neustále unavené a nechcelo jesť. Pre istotu rodičia dieťa zaviezli do nemocnice, ale lekári nezistili žiadnu závažnejšiu príčinu. Vrátili sa domov. Rodičov doma trápila silná bolesť hlavy. Boli unavení, ale mysleli, že sa jedná o stres. Popoludní je navštívila babička a tiež ju trápila silná bolesť hlavy. Kendall si bol istý, že príčina je v ich dome.

 

Začal kontrolovať, čo rodina je a pije, ale problém bol niekde úplne inde. Ukázalo sa, že v dome začal unikať nebezpečný oxid uhoľnatý.

Jane a jej mama skončili v nemocnici v špeciálnej hyperbarickej miestnosti. Až po niekoľkých dňoch bola Jane znovu energická a vrátil sa jej apetít.

Je desivé pomyslieť na to, čo sa mohlo stať, keby Kendall nenašiel príčinu zlého zdravotného stavu celej rodiny.

Pamätajte, že oxid uhoľnatý je tichý zabijak – nemá žiadnu farbu a zápach. Vždy sa uistite, že nedošlo k podobnému problému aj vo vašej domácnosti. Najlepší nápad je inštalovať špeciálny senzormi.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Dieťa nechcelo nič jesť. O niekoľko dní neskôr rodičia odhalili niečo strašné!”