VIDEO: Mamička nečakala, že niekedy začuje svoju dcérku hovoriť. Potom sa stal zázrak!

Keď dieťa povie svoje prvé slovo, je to udalosť pre celú rodinu. Čo potom, keď ani nedúfame, že vaše dieťa nejaké slovo povie!

Malá Taylor trpí nonverbálním autizmom. Doktori mamičke povedali, že možno nikdy nebude hovoriť. Len pred pár dňami však Taylor dokázala, že to tak nie je. Jej mamička preplakala celé popoludnie na parkovisku.

“Už som sa zmierila s tým, že nikdy nebudem počuť jej hlas. Bavíme sa spolu znakovou rečou. Máme tiež iPad, na ktorom je nainštalovaný špeciálny program, vďaka ktorému robí úlohy do školy, “uviedla mamička.

Keď však jedného dňa brala Briana svoju dcéru na gymnastiku, stalo sa niečo neuveriteľné. “Nestíhala sme, odchádzali sme v zhone a stavili sme sa na hranolky. Je to jej obľúbené jedlo, počula som, ako sa vzadu v aute Chichúňa. Zrazu som to počula. Povedala mi ‘mami’, “dodala mamička.

Bola tak nadšená, že musela zastaviť, vytiahnuť telefón a začala natáčať video, ktoré obletelo celý internet. Akonáhle video skončilo, rozplakala sa. Predavači sa jej pýtali, čo sa deje, ale ona skrze slzy nemohla hovoriť.

I am ugly crying in the McDonald's parking lot and the employees probably think I'm crazy. In the drive thru I suddenly heard Taylor say MAMA. For those of you that don't know. Taylor is 5 and has nonverbal autism. She has NEVER said a word.EVER. As soon as she said it I grabbed my phone and started recording. I'm pretty sure I held up the drive thru line but there was no way I wasn't getting proof of this. I can't explain how unbelievably grateful and ecstatic I am right now. #AutismAwareness #BigWin *Edit* I need to add here that I own the rights to this video. To use this video in a commercial player or in broadcasts, please email licensing@storyful.com

Zveřejnil(a) Briana Blankenship dne 30. duben 2018

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Keď dieťa povie svoje prvé slovo, je to udalosť pre celú rodinu. Čo potom, keď ani..." />