Za svoj zásah ako z Kobry 11 sa slovenský policajt stal hrdinom! Pozrite sa, čo urobil

Počas pracovných služieb si policajti zažijú všeličo. Jednej hliadke, ktorá pred pár dňami brázdila dialnicu medzi Bratislavou a Trnavou sa podarilo nemožné. V neskorú nočnú hodinu zbadali auto, ktoré prekročilo maximálnu povolenú rýchlosť o niekoľko desiatok kilometrov. Ako im ich heslo hovorí: ,, Pomáhať a chrániť!” , vybrali sa chrániť ostatných vodičov na tejto ceste a rozhodli sa zastaviť toto idúce vozidlo. Ked’ si vodič spomínaného auta všimol, že ho sledujú policajti, nerozhodol sa zastaviť. Vodič len spomalil a urobil neuveriteľnú vec. Počas jazdy vyskočil z idúceho auta do poľa a stratil sa v tme. Táto pasáž skutočne vyzerá ako zo seriálu Kobra 11.

Akcia však pokračocala. Ked’že sa auto rútilo po dialnici bez šoféra, ohrozovalo iných vodičov a ľahko mohlo dôjsť k nehode. Preto sa statoční policajti rozhodli konať a priblížili sa k vozidlu natoľko, že jeden z nich mohol skočiť z policajného auta, do auta bez vodiča a bezpečne ho zastaviť. Ako neskôr zistili, auto bolo ukradnuté.

HRDINSKÝ ZÁSAH NAŠICH KOLEGOV: ZASTAVILI VOZIDLO BEZ VODIČANaši policajti včera medzi Bratislavou a Trnavou na…

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Úterý 21. srpen 2018

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Počas pracovných služieb si policajti zažijú všeličo. Jednej hliadke, ktorá pred pár dňami brázdila dialnicu medzi..." />