Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepším priateľom človeka. Po prečítaní článku bude každému jasné, že nejde len o vetu bez významu. Nasledujúci príbeh budete možno považovať za vymyslení, no tí ktorí majú psíkov nám potvrdia že je pravdivý.

zdroj: shareably.net/

Greg Heynen sa spoznal so svojou budúcou manželkou a obaja boli veľkými milovníkmi psíkov a obaja už jedného psíka mali. Po čase sa ale spoločne nasťahovali do jedného bytu. Gregova manželka mala psíka menom Zack, no ten sa nemal veľmi rád s Gregom. Jednoducho si nesadli, no nikdy psík naňho nezaútočil. Jeho manželka po čase otehotnela a obaja sa obávali, ako sa budú k novému prírastku správať. Pokiaľ by boli agresívni museli by ísť preč.

Keď sa im ale narodila dcérka, nečakali čo sa bude diať. Psíkovia malé dievčatko privítali s otvorenými labkami. Psík menom Zack sa od nej ani nepohol a vždy jej bol nablízku. Dokonca ju odprevádzal aj keď išla spať a neraz zaspával pred jej dverami, aby na ňu dával pozor. Druhý psík jej ale toľko pozornosti nevenoval. Po smrti Jacka, sa stalo ale niečo veľmi krásne a zvláštne . Gregov psík menom Sam, ktorý o ňu neprejavoval veľký záujem sa ňu začal zrazu starať a robil všetko to, čo jeho predchodca. Ďalší dôkaz, že psíkovia majú niekedy viac empatie ako ľudia.