Lekári mu nedokázali pomôcť. Jeho matka ale zariskovala a vyšlo to

Keď sa narodil malý Isaiah, nič nenasvedčovalo tomu, že nie je niečo v poriadku. V jeho troch mesiacoch však u neho prepukol zápal pokožky. To najhoršie však bolo, že ani lekári si s chlapcom nevedeli rady. Jeho matka Stephanie sa rozhodla, že všetko vezme do svojich rúk.

Po svojom narodení sa Isaiah nelíšil od ostatných bábätiek. V jeho troch mesiacoch sa však po celom jeho tele začala objavovať vyrážky, ktoré chlapcovi spôsobovali neskutočné bolesti. Stephanie popisovala, ako plakala, keď videla, že jej syn trpí bolesťami a ona mu nemôže pomôcť a dokonca ho nemôže ani objať.

Spoločne navštívili desiatky lekárov. Tí diagnostikovali Isaiah ekzém vzniknutý na základe alergénu a odporučili užívať masti so steroidy. Tie skutočne v počiatkoch pomohli, avšak organizmus sa na nich stal závislý a chlapec musel dostávať čoraz väčšie dávky.

0f50b47b84f69784ba852ec0cee19a29

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Stephanie už začínala byť zúfalá a bolo jej jasné, že steroidy, prestávajú platiť. Sama teda začala vyhľadávať informácie v knihách, na internete a internetových fórach.

Stephanie si tiež uvedomila, že chlapcovi prináša úľavu kúpanie. Začala ho teda oveľa častejšie dávať do vaničky, aby si aspoň chvíľu odpočinul od bolesti.

a6bb5cbc2e1eeb26e68b0602867f33fe

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Časté kúpele boli však len začiatok. Stephanie stratila dôveru k mastičkám a liekom, ktoré jej predpisovali lekári, a po prečítaniu mnohých internetových diskusií sa rozhodla staviť na homeopatiká. Syna začala natierať balzamom z citrónovej trávy a zinku. To, čo sa stalo, Stephanii doslova šokovalo. Vyrážka prestávala byť toľko začervenané a Isaihovi sa značne uľavilo – prestával trpieť bolesťou a dokonca sa sám začal k svojej mamičke túliť.

Stephanie sa rozhodla v tejto experimentálnej liečbe pokračovať a už po mesiaci užívania sa začala namiesto začervenané vyrážky ukazovať svetlá pokožka.

Pozrite sa, ako chlapec vyzerá teraz. Po vyrážke už nie je ani pamiatky a aj alergické reakcie, po ktorých sa začervenanie objavovalo, takmer vymizli. Jeho mamička sa rozhodla založiť si blog, kde píše o svojom príbehu a snaží sa podporiť ďalšie matky, ktoré často prepadajú pocitom zúfalstva kvôli zdravotným problémom svojich detí. Navštíviť ho môžete TU.

9b79827f6325bc3b14a85a5947b1bcf2

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Lekári mu nedokázali pomôcť. Jeho matka ale zariskovala a vyšlo to”