Prečo je ľuďom v znamení rýb najťažšie rozumieť?

Ryby majú nápaditú a emocionálnu dispozíciu, a často vedia svoje myšlienky dobre skryť od okolitého sveta. Sú to jemní, milujúci ľudia, ktorí sa starajú o iných ľudí a majú srdce zo zlata. No ľahko sa môžu dostať do pasce svojich vlastných protichodných pocitov a myšlienok. Radí sa snažia uniknúť z reality, pretože majú hlboký svet k preskúmaniu. Ryby sú rozhodne snílkovia zverokruhu, a majú silné kreatívne myslenie. Často sa však cítia nepochopení ľuďmi okolo nich a môžu ľahko prepadnúť depresii, ak cítia, že ich hlas nie je počuť.

Ryby majú veľa čo ponúknuť svetu, a každý z nás by sa mohol veľa  čo naučiť z toho vysoko intuitívneho znamenia, ak sa snažíme im porozumieť.

 

Prečo je ryba znamenie, ktorému je najťažšie rozumieť?

Túžia po tom, aby im ľudia rozumeli ale nemajú vždy tie správne slová k dispozícii, aby nimi vyjadrili, ako sa cítia alebo čo potrebujú. Veľa času trávia vo svojich hlavách, čo sťažuje okoliu, nadviazať s nimi kontakt. Ryby sa dokážu otvoriť, no je na to potrebný čas. Musíte s nimi zaobchádzať s láskou, rešpektom a pochopením, a budete mať ich dôveru vraz dva. Ak začnete hovoriť o fantázii, umeniu alebo niečom inom tvorivom, ihneď uvidíte ako ožijú a zapoja sa do rozhovoru.

 

Ryby rady utekajú z reality.

Rýchlo sa prestanú zaujímať o moderný svet, pretože sa im to zdá vyčerpávajúce sa tým zaoberať.  Rady utekajú do sveta svojich myšlienok, preto môžu často pôsobiť rezervovane až hrubo. Ak ich v tomto budete chápať, bude oveľa jednoduchšie sa s nimi priateliť, keď budú vo  svojom svete.

 

Chcú byť blízko pri ľuďoch, no boja sa, že ich zrania.

Vzhľadom k tomu, ryby majú starostlivú povahu, ľudia to často využívajú. Chcú mať blízke vzťahy, ale preto že sa často v minulosti popálili, nevedia sa zbaviť strachu zo zrady. Keď im dáte šancu, a otvoríte sa im, vznikne medzi vami krásny vzťah, či už romantický alebo platonický.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fish zodiac

Nosia svoju dušu na rukávoch

Ryby sú vysoko emocionálne tvory, sú ochotný darovať svoje srdce tomu, kto to potrebuje. Ľahko sa zamilujú, preto sú aj ľahko zraniteľné. Snažia sa v ľuďoch vidieť len to najlepšie. Ako náhle si ich dostanete na zlú stranu, odpustia vám no nezabudnú. Ryby majú vysoké očakávania vo vzťahoch, a dosť nízke štandardy. Chcú veriť v dobro v ľuďoch, ale po popálení sa ich trpezlivosť začne značne zmenšovať.

 

Potrebujú veľa času o samote

Ryby sa rýchlo vyčerpajú okolitým svetom a potrebujú dostatok času na dekompresiu a dobíjanie zo všetkých protichodných energii z vonku. Aj oni túžia po podpore a láske po druhých, takže potrebujú zdravú rovnováhu samotného času a sociálneho času. Nezáleží na tom, či ste priatelia alebo milenci, nikdy ich nenechajte zájsť príliš ďaleko. Koniec koncov, ryby by neprežili bez vzťahov. Ale bez samoty tiež nevedia fungovať.

 

Sú vysoko nezávisle

Ryby milujú blízke vzťahy, ale ktorých jadrom je, ak fungujú samé. Vo  vzťahoch sú zahltené a majú vysoké očakávanie, no potrebujú čas o samote, aby si premysleli, čo ich robí šťastné. Nechcú sa odcudziť od ostatných, ale niekedy jednoducho nemajú k dispozícii energiu, aby sa pozerali na inú osobu ako na seba samého. Neradí sa spoliehajú na niekoho iného ako na seba. Radšej používajú svoje vlastné zdroje a energiu, aby sa veci pohli.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fish zodiac

zdroj: /www.powerofpositivity.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Prečo je ľuďom v znamení rýb najťažšie rozumieť?”