Susedia považujú túto ženu 11 detí za bláznivú. Vojdite do jej domu – to nevidíte ani v kine!

 

Zoznámte sa, toto je Taťána Vafina z dedinky Kedrovyj v Krasnojarskom kraji. So svojim ex manželom vychovávali osem detí, ale potom, čo zostala tehotná deviaty krát, susedia ju začali považovať za bláznivú, pretože z tohto tehotenstva vyšli trojčatá. Takto sa tento pár stal slávnym v celom okolí.

Teraz Taťána a jej manžel vychovávajú 11 detí a toto číslo nejde nikomu do hlavy. Aj susedia si klepkajú po čele, keď si na to pomyslia.

Tím „CHillin.sk“ vás pozíva na návštevu do útulného príbytku tejto veľkej rodiny. Ani v rozprávke povedať, ani perom opísať.

Je neuveriteľné, že táto mama nevyzerá vôbec vyčerpane. Ťažko uveriť, že táto žena si vzala na svoje plecia toľko starostlivosti.

Rodinu často pozývali na miestne oslavy a sviatky. Zdá sa, že susedia  sa už ukľudnili. 11 detí porodila… Myslím si, že Taťána už nemá čím prekvapiť. Alebo?

Predstavte si, v akom šoku zostali miestni, keď sa dozvedeli, že Taťána – podala žiadosť o rozvod. Jej manžel začal piť a prišiel o zamestnanie. Vyzerá to tak, že mnohodetnej rodine to boli naozaj skutočné dôvody na rozvod a Taťána sa rozhodla vychovávať svoje deti sama.

Našťastie, v živote Taťány nastal neočakávaný obrat. Asi rok po rozvode si našla prácu v miestnom obchode na výrobu palubného stravovania. Tam sa zoznámila s mladým kolegom Eugenom. Žeňa mal 23 rokov a Taťána bola o 15 rokov staršia. Nikoho by nenapadlo, že tento pár si začne spolu pracovný románik.

Napriek všetkému, Eugen požiadal Taťánu o ruku. Netreba hovoriť, že od takéhoto nezodpovedného činu ho začali odhovárať nielen kolegovia, ale aj rodina a dokonca aj sama Taťána. Nechcela zničiť život mladému mužovi a tak mu rozpovedala, že doma ju čaká 11 detí.

Pravdaže, mladík zostal v šoku, ale neutiekol od toho a pozval Taťánu na rande. Potom sa Žeňa zoznámil aj s jej deťmi, so synmi hrával futbal. A potom priamo povedal deťom: „Ukradnem vám mamu.“ Deti neboli proti, súhlasili. V júni mal pár svadbu.

Známi a neznámi krútili nesúhlasne hlavami a medzitým si mladý Žeňa privykal na úlohu otca a manžela. Za ušetrené peniaze počas mládenectva na cestu do Španielska, Eugen vychystal svadbu a do domácnosti nakúpil množstvo spotrebičov. Podľa neho, deti sa stali súčasťou jeho života.

Pozrite na vlastné oči, ako je rodina šťastná.

Nech sa stane čokoľvek, nikdy nebudete môcť potešiť ostatných. Ľudia si vždy nájdu niečo, o čom možno klebetiť. Zoberme si príklad z Taťány a Eugena, žite svoj život a radujte sa z každého dňa. Nezáleží na tom, čo hovoria ľudia, hlavné je, aby ste cítili vnútornú harmóniu.

Zdieľajte tento úžasný príbeh so svojimi priateľmi.

 

zdroj:Takjako.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Susedia považujú túto ženu 11 detí za bláznivú. Vojdite do jej domu – to nevidíte ani v kine!”