Keď zaobstarala fotografiu neznámej rodiny, nemala ani najmenšie tušenie, že o niekoľko dní neskôr dostane správu, ktorá ju úplne šokuje …

Občas aj to najmenšie gesto môže niekomu zmeniť život. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Minulý mesiac bola Joyce Rhinehartová so svojím vnukom, Blakeom, v talianskej reštaurácii. Keď vychádzali, všimla si neznámej rodiny, ktorá sedela na lavičke, jedla zmrzlinu a smiala sa. Pri pohľade na šťastnú rodinu sa Joyce ponúkla, že vytvorí snímku. Potom ju Joyce poslala otcovi rodiny ako MMS. Nemala ani najmenšie tušenie, že o niekoľko dní neskôr dostane správu, ktorá ju doženie k slzám …

To, čo napísal otec rodiny, ju šokovalo:

Vážená pani Rhinehartová, pred niekoľkými dňami ste nám zaobstarala pred reštauráciou Rita spoločnú fotografiu. Moja žena včera umrela a je to naša posledná fotografia. Z hĺbky srdca by som Vám chcel poďakovať. Nemáte tušenie, ako veľmi to pre mňa znamená. Ďakujem.

Joyce poslúchla svoju intuíciu a vďaka tomu má teraz manžel zosnulej ženy fotografiu z krásneho dňa, na ktorý už nikdy nezabudne. Zdieľajte tento dojemný príbeh so svojimi priateľmi a rodinou na Facebooku. Nezabudnite prejavovať aj tie najmenšiae gestá. Pre niekoho môžu veľa znamenať!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Keď zaobstarala fotografiu neznámej rodiny, nemala ani najmenšie tušenie, že o niekoľko dní neskôr dostane správu, ktorá ju úplne šokuje …”