Známa jasnovidka nám povedala, ako prilákať do vášho života šťastie a prosperitu? FUNGUJTE TO

 

Alena Kurilovova už pomohla obrovskému počtu ľudí vyriešiť problémy rôzneho druhu a presne vie, čo a kedy musíte v živote urobiť. V jednom z rozhovorov prezradila, ako si prilákať šťastie, zdravie a pohodu do tepla vášho domova.

как привлечь счастье

S radosťou sa chceme podeliť o jej neoceniteľné rady, ktoré vám ukážu, ako si úspešne naštartovať život…

  1. V predvečer významnej udalosti

Deň pred dôležitou udalosťou, pred odchodom do postele, si odložte topánky, do ktorých idete na danú udalosť, špičkami k východu. Nasledujúce ráno v týchto topánkach nezabudnite prekročiť prah dverí svojou pravou nohou.

 

  1. Pre šťastie

Akokoľvek, ako to vyznie, mali by ste si kúpiť podkovu. Hlavná podmienka – mala by byť nová, alebo aj suvenír, nie je to dôležité. Povedzte niekomu z vašich príbuzných, aby ju skryli a vy sa ju snažte nájsť. Keď ju nájdete, zaveste ju nad vchodové dvere s koncami smerom nahor. Blahobyt a pokoj bude zaručený.

как привлечь удачу

  1. Zbavenie sa chorôb

Ak je niekto z vašich príbuzných často chorý, existuje spôsob, ako sa tohto ochorenia zbaviť. Za týmto účelom vezmite jeho plachtu, otvorte okno , pretrepte ju a povedzte: „Nový deň – nové jedlo, nový deň – nové zdravie“.

как привлечь удачу

  1. Prilákanie potrebných výhod

Ak chcete vniesť do života to, čo vám chýba, počkajte na noc počas Vianoc. Otvorte vchodové dvere, vezmite sekeru a klepnite tupou stranou o prah. Súčasne povedzte: „Prichádzam, prichádzam, pozývam do domu … (pomenujte to, čo chcete).“ Môže to byť niečo od triviálnych peňazí po vzájomné porozumenie s deťmi. Mimochodom, Alena Kurilovova sama používala túto metódu vo svojom živote a hovorí, že skutočne funguje.

как привлечь удачу

  1. Ak hľadáte lásku

V prípade, že chcete nájsť spriaznenú dušu, musíte si dať počas obdobia fašiangov vyveštiť – nie je to hriech, ale dávny rituál. Takto dostanete nápovedu, koho a kde by ste mali začať hľadať.

как привлечь удачу

  1. Preč od konfliktov

Ak je vo vašom dome atmosféra nedorozumení a hádky sú vašim častým hosťom, stačí sa postarať o kuchyňu. Pripravte si s dobrou náladou jedlo a čo je najdôležitejšie, investujte do neho aj kúsok duše. Vyplnením dobrej energie v kuchyni žena roznesie pozitívne naladenie do celej domácnosti a jej obyvateľov.

 

  1. Urobte z plánov realitu

Neobviňujte celý svet za vaše zlyhania, ale naopak, určte si plány a stanovte ciele. Zaujímajte sa o seba a tešte sa z vašich snov. Iba takto budete mať životnú energiu, ktorá vám pomôže prežiť menšie turbulencie a dosiahnuť to, čo si zaumienite.

Napíšte si svoje plány na papier a poukladajte okolo neho sviečky do kruhu. Navštívte miesta, kde sa viete duchovne nabiť. A čo je najdôležitejšie – obchádzajte ľudí, s ktorými po stretnutí pociťujete vnútorné vyčerpanie. Dokonca aj vtedy, keď sa jedná o vašich blízkych.

как привлечь удачу

  1. Dôvera

Ak nemáte dostatočné sebavedomie, mali by ste vykonať jeden rituál. Vezmite si červenú niť z prírodnej vlny s dĺžkou od stredného prsta až po lakeť. Uviažte si na nej 12 uzlov. Súčasne pri viazaní každého uzla povedzte: „Chcem, aby všetko fungovalo“. Potom vložte túto niť pod rohož pri vchodových dverách. Keď budete opúšťať váš príbytok, prekročte ju pravou nohou.

как привлечь удачу

Musíte robiť to, v čo veríte. Ak si myslíte, že toto všetko je nezmysel, nemali by ste robiť takéto rituály. Pamätajte, že hlavnou vecou v tomto živote je byť vďačný. Dokonca aj keď je všetko vo vašom živote skvelé, pomôžte ľuďom v núdzi a želajte ľuďom len to najlepšie.

zdroj:takprosto.cc

Chod hore