11 neodpustiteľných chýb žien vo vzťahoch. A čo vy robíte tieto chyby tiež?

Ženy udivujú niektorými svojimi vlastnosťami. Napríklad, robiť stále to isté a očakávať rôzne výsledky môže akákoľvek žena, bez rozdielu veku a úrovne vzdelania. Ako sa dostať z tohto bludného kruhu? Veď kvôli pretrvávajúcim pôsobením žien sa často stávajú problémy v osobnom živote.

Správanie sa partnera – reakcia na vaše akcie, je to nesporný fakt. Ak sa chcete stať šťastnou ženou, ženou poláskanou pozornosťou, tak by ste mali zmeniť niektoré obvyklé vecí, ktorým nepridávate na hodnote. Tieto zvláštne správania sa majú smutné následky.

Ženské chyby vo vzťahoch

 1. Nadmerná nezávislosť

Žena, ktorá robí všetko sama, automaticky vysiela k mužovi signál: „Ty to tu neriadiš.“ Je to nedôvera, príliš nezávislé ženy sú zvyknuté spoliehať sa sama na seba. V skutočnosti nikoho nepotrebuje. Nadmerná nezávislosť vedie k osamelosti.

Dovoľte milovanému, aby vám pomáhal, poproste ho o pomoc. Toto sú okamihy na nezaplatenie, ktoré upevňujú vzťahy.

 1. Dôkladnosť a tendencionizmus

Žena, ktorá vie všetko a môže všetko objasniť, ide do najmenších detailov, stráca. Môžete preukazovať túto výnimočnú vlastnosť v práci, ale v osobnom živote nie.

Dovoľte mužovi, aby občas aj on predviedol svoj rozum vám a ostatným okolo vás. Veď ste si ho vybrala len kvôli týmto aspektom.

 1. Víťazstvo v spore za každú cenu

Žena, ktorú neporazíte v spore – skutočný trest. Túto vlastnosť máte v krvi, ale oveľa lepšie bude, keď sa naučíte zdržiavať sa. V momente toho najhorúcejšieho, intenzívneho sporu, je potrebné na čas sa zastaviť. Verte, to že máte vždy pravdu, vás šťastnou neurobí.

Pexels.com

 1. Honba

Naháňať muža, aby sa rýchlo rozhodol vo vzťahu a pre váš osobný život, je hlúposť. Muž má svoj vlastný rytmus, potrebuje čas, aby mohol všetko prehodnotiť. Musí vojsť do svojej „jaskyne“ 10x, než bude mať istotu o správnosti svojho rozhodnutia. Nikam sa sama neponáhľajte a nesúrte svojho partnera – všetko má svoj čas.

 1. Sila

Žena, ktorá chce ukázať mužovi, že všetko dokáže urobiť lepšie, ako muž, tak sa časom stáva viac mužskou, ako je nevyhnutné pre jej vlastné šťastie. Začínajú sa k nej správať ako k mužovi a ona túži ukázať svoju silu všetkými možnými spôsobmi.

 1. Klaunské vyvádzanie

Ak sa váš muž ponoril do melanchólie, alebo len mlčí, nie je potrebné brať na seba úlohu klauna. Toto je dobré v spoločnosti priateliek, ale nie pri mužovi, odpudzuje ho to. Preto nie je potrebné chystať cirkus, neurobí to očakávaný dojem.

 1. Úloha učiteľky

Učiť druhých ľudí – nevďačná profesia. Teraz nehovoríme o učiteľoch v škole, ale o tých, ktorí berú na seba profesiu „učiteľ života“. Zvlášť nelákavo vyzerajú ženy, ktoré chcú každého len poučovať. Nerobte to!

 1. Úloha psychológa

Žena, ktorá vysvetľuje svojmu mužovi ako sa má správne správať, tak ho tým dráždi. Aby ste u muža nevyvolali negatívne emócie, tak mu len povedzte, čo robí zle.

Najčastejšou chybou žien: myslia si, že človek musí nejak inak robiť určité veci, vyjadrovať svoje pocity inak. Ale prečo, prečo tak konajú? Každý človek je osobnosť, má právo správať sa nie tak, ako chce niekto druhý.

Pexels.com

 1. Po slová do vrecka nelezie

Vtipná, moderná, vždy žiariaca žena – príliš svetlá osoba pre nerozhodného muža. A rozhodní muži rýchlo dostanú odmietnutie od takejto dámy. Preto sa s ňou nikto nenachádza.

Je ťažké udržať človeka, u ktorého sa na všetko nájde odpoveď, ktorého nikto nemôže prekonať slovom.

 1. Delikátna povaha

Zmyselná a citlivá žena má zvyčajne kopec problémov s ostatnými. Takéto ženy sú nedôverčivé, nerozhodné, všetkého sa boja. Zo všetkého najviac milujú rozprávať o tom, čo prežili v daný moment. Toto veľmi hnevá mužov.

 1. Panovačnosť

Ona nehovorí, čo robiť. Ona dáva jasné inštrukcie. Žena – veliteľ – to isté, čo muž, stráca všetky výhody, ktoré má slabšie pohlavie.

Hyperaktivita – vlastnosť ženskej psychiky, keď sa žena nesprávne kontroluje. Nemôže prestať byť aktívna a chce všetko robiť sama, nie naopak. Na všetko má odpoveď, a to vzbudzuje odpor. Prečo toto nikdy neprináša šťastie? Popremýšľajte nad tým…

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “11 neodpustiteľných chýb žien vo vzťahoch. A čo vy robíte tieto chyby tiež?”