Učiteľka porušila všetky pravidlá, keď videla, ako sa iné deti smiali z jej žiačky. Jej plán vyvolal hotovú senzáciu!

Kinsie Jonesová je učiteľkou 3. ročníka v Anette Winn Elementary School (Štát Georgia). Mladá žena svoju prácu miluje a skvele si rozumie s žiakmi. Veľmi ju nahnevala istá udalosť, ktorá sa prihodila jednej z jej žiačok

Jedného dňa prišla do školy s novým účesom … Na hlave mala vlasy zatočené do dvoch drdolov, ktoré sa stali terčom posmechu. Chlapci dievčatko prezývali „martaňka“. Dievčatko bolo veľmi smutná a Kinsie dobre vie, ako sú deti v jej veku citlivé … preto sa rozhodla všetkým, ktorí sa jej posmievali, dať jednu poriadnu príučku!

Ďalší deň boli všetci v šoku. Učiteľka sa v škole objavila s rovnakým účesom, aký malo aj dievčatko. Do akcie sa tiež zapojili aj iné dievčatá zo školy … Tomu sa hovorí podpora! :)

Kreatívne učiteľka sa rozhodla celú akciu zdokumentovať na svojom Facebooku, kde zadala otázku „Prečo by sme mali zapadnúť, keď sme sa narodili preto, aby sme vynikli v dave?“ Plne súhlasíme!

Zaslúži si veľký potlesk!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Učiteľka porušila všetky pravidlá, keď videla, ako sa iné deti smiali z jej žiačky. Jej plán vyvolal hotovú senzáciu!”