Máte zelené oči, alebo niekoho takého poznáte? Potom by ste mali o nich vedieť TOTO

Ľudové povery pokladali za najviac falošné práve zelené oči. V skutočnosti ale ide len  o nízke množstvo melanínu v očnej dúhovke svetlého ľudského fototypu, vychádza charakteristika nositeľov očí tejto farby z presvedčenia o vyváženom spojení dvoch farieb: modrej a žltej.

V človeku so zelenými očami sa podľa nej spája dvojaká energia: energia darcu a energia upíra. Vďaka tomu sú ľudia so zelenými očami obdarení odolnosťou, húževnatosťou, vytrvalosťou a tvrdohlavosťou. Vedia byť tvrdí, cieľavedomí, zásadoví a stáli. Vytýčia si konkrétny cieľ, za ktorým neskôr húževnato kráčajú prekonávajú pritom na svojej ceste všetky prekážky.

Ľudia so zelenými očami sa vo svojom okolí tešia značnej autorite. Bývajú to skvelí organizátori. Bez ohľadu na svoju popularitu neusilujú majitelia zelených očí o nejakej vodcovstvo, prajú si však byť vážení.

Všetko, do čoho sa pustia, robia profesionálne. Než sa rozhodnú, zvážia starostlivo situáciu a aj za ťažkých okolností dokážu nájsť východisko. Na život sa pozerajú reálnym zrakom. Nikto však nemôže povedať, že ich pozná naozaj dobre – dnes môžu byť takí a zajtra úplne iní. Ľudia vybavení dobrou intuíciou mávajú často práve zelené oči. Ich význam pre spoločnosť je značný. Je medzi nimi mnoho veštcov. Zelené oči často mávajú ľudia láskaví, čoho niekedy okolie zneužíva.

Osedlať si ich ale nemožno. Ich hrdosť im bráni niečo podobné znášať.

Zelenookí ľudia sú veľmi citliví v milostných vzťahoch. Preto svoju druhú polku môžu hľadať po celý život. Sú nežní, láskaví a milí. Zraniteľní v citoch. Často sú prirovnávaní k mačkám: na prvý pohľad neprístupní a nezávislí. To však trvá iba dovtedy, kým nie je nastolená dôvera.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Máte zelené oči, alebo niekoho takého poznáte? Potom by ste mali o nich vedieť TOTO”