50-ročná farmárka ohromila celý internet svojou skvelou postavou. Každý chce vedieť jej tajomstvo…

Američanka Jennifer Kingová je známa na internete ako „farmárka Jen.“ Žena si pravidelne natáča videá a uverejňuje ich na rôzne sociálne siete, vďaka čomu získavajú milióny zobrazení. Za rok sa jej podarilo zarobiť si viac ako 100-tisíc dolárov len kvôli tomu, že ukazuje, ako sa dá byť aj v 50-tke fit a sexy.

Ľudia ale odmietajú uveriť, že si už prežila polstoročie života. Veselá farmárka sa však stále môže pochváliť skvelou figúrou a železnými kockami na bruchu!

Teraz sa cítim oveľa silnejšie a štíhlejšie ako kedykoľvek predtým!“ – tvrdí Jen. Žena si je istá, že silovo-náročný tréning zostavený pomocou špecialistov jej pomáha udržiavať si dobré zdravie a postavu. Vyšportovaná farmárka sa športu začala venovať už od svojho detstva, no predtým trávila voľný čas pri behu a aerobiku.

Keď mala 30 rokov, skúšala cvičiť so železom, no po istom čase zistila, že to nie je nič pre ňu. O 12 rokov neskôr si povedala, že to s činkami a ťažkými váhami vyskúša ešte raz. Dnes je to už 8 rokov, čo sa venuje silovému cvičeniu a každý deň prevracia obrovské pneumatiky alebo do nich mláti tažkým kladivom. Nie je deň, kedy by bola bez pohybu…

V súčasnosti si športovkyňa strieda silový tréning s crossfitom. Zvyčajne navštevuje telocvičňu, no keď na to nemá čas, uchýli sa k vysoko intervalovému tréningu pomocou svojej sady činiek.

Keď sa jej ľudia začnú pýtať na stravu, len pokrčí plecami. Žena väčšinou konzumuje ryby a zeleninu. Polotovary a sladkosti, najmä tie s vysokým obsahom cukru, sú pre ňu jednoznačné tabu.

V roku 2012 ju Jason, jej manžel, ju presvedčil, aby sa o svoj príbeh podelila aj s ľuďmi na internete. Odvtedy si na Instagrame získava čoraz viac a viac fanúšikov. „Nikdy som si nemyslela, že sa vo svojom veku stanem hviezdou internetu!“

Kríza stredného veku? To nie je nič pre mňa. Hoci v priebehu rokov starneme, zároveň však získavame skúsenosti, vedomosti a ani pri tom nemusíme trpieť každou novou nájdenou vráskou,“ hovorí Jen.

Aktívna 50-níčka priznáva, že jej najväčšou inšpiráciou sú listy od jej fanúšikov. Ľudia sa jej často priznávajú, že sa rozhodli zmeniť ich vlastné životy, len vďaka jej videám!

Nižšie môžete vidieť zostrih jej najobľúbenejších videí. Udržať sa v takejto forme do 60-tky je vážnym úspechom.

Energická farmárka si je istá, že bez pravidelného športovania by nikdy nebola schopná udržať si svoju postavu. Podľa jej názoru by mal silový tréning cvičiť každý, kto sa chce cítiť mlado aj v pokročilom veku.

Súhlasíte s jej názorom? Ak vás tento článok inšpiroval, podeľte sa o neho aj s vašimi priateľmi na Facebooku!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “50-ročná farmárka ohromila celý internet svojou skvelou postavou. Každý chce vedieť jej tajomstvo…”