Modelka s nezvyčajným telom si získala celý svet. Keď sa pozriete nižšie, pochopíte, o čom je reč…

Ii Ostergrenovej sa posmievali takmer všetci jej rovesníci. Teraz sa nachádza na obálkach nejedného lesklého a nablýskaného časopisu. Vďaka cvičeniu v posilňovni a správnej životospráve sa švédskej modelke podarilo zmeniť svoje nedostatky na dokonalosti.

Pri výške 178 cm dĺžka jej nôh predstavuje 112 cm. V mladom veku bola vysoká a kostnatá, no až trénovanie jej umožnilo nadobudnúť sebadôveru a prijať svoje telo také, aké je.

Na svojom instagramovom účte má viac ako 100 000 sledovateľov, s ktorými vo väčšine prípadov zdieľa fotografie z posilňovne. Ako môžete vidieť, žena žije športom, dokonca aj jej manžel je kulturista v kombinácii s jej osobným trénerom.

Je pozoruhodné, že on aj ona majú rovnakú výsku. „178 cm v rôznych proporciách,“ vtipkuje Ia. Manželia sa podporujú všetkými možnými spôsobmi a je to práve ich vzájomná láska, ktorá ich motivuje pri získavaní nových úspechov v tomto športe.

Mimochodom, modelka s ideálnou postavou je matkou dvoch detí. Obe tehotenstvá prebiehali bez problémov a čoskoro sa jej podarilo dostať sa do starej formy.

Ia však nezdieľa fotografie svojich detí na žiadnej sociálnej sieti. „Na súkromný život mám aj súkromný Instagram,“ povedala žena, ktorá uprednostňuje ponechanie si osobných fotografií pred očami verejnosti.

Buďte plameniakom medzi tým kŕdľom holubov,“ tvrdí na jednom zo svojich príspevkov. So svojimi fanúšikmi je v neustálom kontakte, ponúka im rady a rada sa s nimi podelí aj o svoje životné skúsenosti. Občas im odpíše aj v ruštine, hoci s gramatickými chybami. „Neviem používať ruský jazyk, preto ak niečo nechcem napísať v angličtine, pomôžem si slovníkom.“

V modernom svete už nie je potrebné diktovať štandardy krásy a dobré známe 90-60-90 je beznádejne súčasťou minulosti. Tento fakt potvrdzuje aj nárast v popularite plus-size modeliek Tk či ona, každý má svoj vlastný ideál a vždy sa nájdu ľudia, ktorí by vás nosili na rukách, zatiaľ čo iní by o vás ani bicykel neopreli. Nech už je to akokoľvek, veríme, že vy sa vo vašom tele cítite skvele a v prípade že nie, máte tu možnosť zmeniť to!

Ak vás tento článok zaujal, podeľte sa o neho aj s vašimi priateľmi na Facebooku.

zdroj:videoboom.cc

Chod hore