Také prekvapenie nečakal nikto: Bradley Cooper a Lady Gaga po prvýkrát zaspievali ich spoločný hit z filmu

Počas koncertu v Las Vegas Lady Gaga pozvala na scénu Bradleyho Coopera, aby spoločne zaspievali hit „Shallow“, titulnú pieseň filmu Zrodila sa hviezda“. Pozrite si video!

Lady Gaga a Bradley Cooper naživo! Odkedy poznáme nominácie na Oscary a ukázalo sa, že „Shallow“ môže byť najlepšou filmovou piesňou, novinári aj producenti sú v napätí, či pieseň bude počas rozdávania cien zasievaná aj naživo. Je to viac než pravdepodobné, najmä preto, že tento duet mali možnosť diváci počuť naživo už na koncerte v Las Vegas.

Počas uplynulého víkendu sa v Las Vegas objavil aj Bradley Cooper. Americká speváčka využila túto šancu a zavolala herca / režiséra na scénu. Zaskočený 44-ročný fešák však zaspieval legendárnu pesničku ukážkovo. Keď sa videá z koncertu objavili na internete, sociálne siete šaleli. Vzťah medzi hercami bol preberaný z každej strany. Dôvod? Chémia medzi nimi. Gaga i Cooper hrajú zamilovaný pár a ich film chytil za srdcia milióny divákov. Ba čo viac, speváčka miluje v rozhovoroch hovoriť o práci s Bradleyem, ako aj o tom, že jej dal šancu. Obaja si vyslúžili za svoje výkony veľmi mnoho pochvál.

 

Pozrite si s nami videá z tohto koncertu a rozplývajte sa s nami.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Také prekvapenie nečakal nikto: Bradley Cooper a Lady Gaga po prvýkrát zaspievali ich spoločný hit z filmu”
More Stories