Najlepšie noci sú tie, ktoré si nenaplánujete

Tie najlepšie zážitky si môžete užiť len vtedy, keď na chvíľu prestanete plánovať, začnete si vychutnávať moment, počúvať svoju intuíciu a necháte sa unášať okamihom. Len tak sa môžete dostať na miesta, ktoré ste dosiaľ nepoznali a okúsiť niečo špeciálne. Napríklad novú limitovanú edíciu ABSOLUT FACET.

Neplánované situácie nás často podnietia pozrieť sa na veci z iného uhla. Len tak môžeme vidieť všetky odtiene a odlesky toho, čo čaká na svoje objavenie. Tým je inšpirovaná aj limitovaná edícia ABSOLUT FACET, ktorá spája nevšedne zaujímavý dizajn so známou chuťou obľúbenej vodky ABSOLUT.

Absolútne originálny dizajn

Unikátna fľaša ABSOLUT FACET je vyrobená z fúkaného skla a jej povrch tvorí množstvo malých zošikmených plôch. Jedinečná farba polopriehľadnej fľaše je výsledkom kobaltovo zafarbeného skla, ktoré si nevyžaduje žiadne ďalšie dekorácie. Je špeciálne vyrobená a preto odráža svetlo nielen vďaka zošikmeným plochám na jej povrchu, ale aj cez celú fľašu naplnenú obľúbenou čistou vodkou ABSOLUT.

Asymetrická fľaša ABSOLUT FACET so skosenými hranami pripomína drakoham – keď na ňu zasvieti svetlo, jeho odlesky hrajú na všetky strany. Dizajn fľaše symbolizuje nekonečno možností, ktoré môže človek počas noci či jedného večera zažiť a ktoré si najlepšie vychutná vo chvíľach, kedy si neplánuje, na aké miesto ho noc zavedie – tak, ako odlesky svetla na fľaši ABSOLUT FACET. Tie absolútne najlepšie veci sa skrátka dejú neplánovane.

absolut

Absolútne jedinečné zážitky

ABSOLUT FACET je tu pre všetkých, ktorí sa neboja vyskúšať veci, ktoré sa im sčista-jasna ponúkajú. Ak stále navštevujete rovnaké miesta s rovnakými ľuďmi a vychutnávate si pritom stále to isté, možno je načase to zmeniť. Najlepšie okamihy svojho života si nenaplánujete, no o to viac si ich užijete. Tak, ako absolútne jedinečné #absolutnights, ktoré prinášajú množstvo nezabudnuteľných neplánovaných zážitkov.

ABSOLUT FACET nasleduje tradíciu úspešných limitovaných edícií – ABSOLUT Warhol či ABSOLUT Electrik. Pre fanúšikov vodky ABSOLUT je na celom svete pripravených 2,5 milióna fliaš tejto unikátnej limitovanej edície, ktoré si môžete vychutnať čisté alebo v špeciálnych drinkoch. Prestaňte plánovať, nechajte sa viesť svojou intuíciou a sledujte FB konto ABSOLUT.

ABSOLUT VODKA

Svet sa o vodke ABSOLUT dozvedel v roku 1979, kedy bola po prvýkrát predstavená v USA. No Absolut Rent Bränvin, teda absolútne čistá vodka, sa vo Švédsku vyrábala už sto rokov predtým. Dnes je v predaji na 126 trhoch po celom svete, zo všetkých prémiových destilátov sa nachádza na štvrtom mieste a je značkou číslo dva medzi vodkami.  V roku 2009 dosiahla spotreba neuveriteľných 96 miliónov litrov, denne sa vyrobí viac ako 500 tisíc fliaš. Aj napriek ohromnému nárastu (z nejakých 90 tisíc litrov ročne) sa vodka ABSOLUT vyrába stále na jednom jedinom mieste, a to v švédskom Ahuse. Licenčná výroba nepripadá do úvahy, pretože všetky suroviny (pšenica, voda atď.) pochádzajú z blízkeho okolia tejto destilérky.

Úspech vodky ABSOLUT spočíva v jedinečnom procese spracovania ozimnej pšenice, ktorému sa hovorí kontinuálna destilácia a ktorý praktikoval už od prvopočiatku vodkový kráľ Lars Olsson Smith.  Po destilácii je produkt podrobený štvorfázovému filtračnému procesu a tým vzniká jeden z najčistejších destilátov na svete. Mimochodom, viete, čím sa vyplachujú prázdne fľaše pre ich naplnením? Ničím iným ako samotnou vodkou, aby nič nemohlo ohroziť jej vycibrenú, čistú chuť.

Pernod Ricard Slovakia

Spoločnosť Pernod Ricard Slovakia, ktorá je súčasťou nadnárodného koncernu Pernod Ricard, v súčasnosti distribuuje viac ako 30 známych svetových značiek alkoholu. Patrí medzi nich napr. Becherovka, Becherovka Lemond, Absolut, Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Kahlúa, Malibu, Jacob´s Creek, Graffigna, Champagne Mumm, Perrier-Jouët, prémiový likér Cordial, aperitív KV 14 a mnohé ďalšie.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Najlepšie noci sú tie, ktoré si nenaplánujete”