Po pôrode upadla do kómy…Zdravotnej sestričke prišiel na um tento nápad, ktorý fungoval!

Shelly a Jeremy Cawleyovci sa tešili na narodenie svojho prvého dieťaťa. Aj napriek tomu, že žena musela rodiť cisárskym rezom, prognózy lekárov boli priaznivé. Počas tehotenstva sa cítila dobre, ale doteraz si pamätá na okamih, kedy ju tesne pred začiatkom operácie ovládol nevysvetliteľný strach, že sa už neprebudí.

Je strašné si predstaviť, čo Jeremy pociťoval, keď mu bolo povedané, že život mladej matky visí na vlásku. Kvôli komplikáciám počas pôrodu sa žena dostala do kómy a lekári nemohli zaručiť, že pacientka prežije!

S malou Rylan bolo všetko v poriadku. Dievčatko sa narodilo živé a zdravé, no jej matka sa chystala opustiť tento svet. Jej krvný tlak bol nebezpečne nízky a srdcový tep ohromne vysoký (180 úderov za minútu).

Lekári sa pokúšali ženu priviesť do normálneho stavu a v tom momente jedna sestrička dostala úžasný nápad.

Všetci vieme, aké silné puto vzniká medzi dieťaťom a matkou a ako dôležitý je ich prvý kontakt – vôňa dieťatka, počutie a cítenie, že je pri nej. Dúfajúc, že tento krok pomôže žene dostať sa do stabilizovaného stavu, zdravotná sestra priložila dievčatko na ženin hrudník.

Jej plán fungoval! Keď si dievčatko vyžadovalo pozornosť plačom, hodnoty mladej mamičky sa vrátili do normálu.

Teraz si aj lekári myslia, že by to bez dcérky neprežila. Rozhodli sa teda každý deň nosiť malú Rylan do jej nemocničnej izby a po týždni od pôrodu konečne otvorila oči. „Bol to divný pocit, akoby som bola niekde medzi realitou a snom,“ povedala Shelly.

V prvom momente ešte nevedela, že sa pôrod poriadne skomplikoval. Pred očami sa jej všetko znášalo v hmle: „Jasne si spomínam na jedinú vec, ako som sa pozrela na tvár svojej dcérky a povedala som si aká je krásna.“

Mesiac po pôrode ju pustili domov z nemocnice. Pred tým jej ešte stihli povedať, že jej dcérka ju vytiahla z objatia smrti! Samotná matka spolu s príbuznými jednohlasne potvrdili, že sa jednalo o zázrak.

https://www.youtube.com/watch?v=sQ_8SXwE0Oo

zdroj foto: videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Po pôrode upadla do kómy…Zdravotnej sestričke prišiel na um tento nápad, ktorý fungoval!”