Vedeli ste, že to ako držíte váš mobilný telefón, povie o vás veľa? Bod číslo 4 a 3 patria medzi najviac…

Telefóny sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Vzťahy, priateľstvo, práca – všetko sa nachádza v tomto malom zariadení. Zamyslite sa na chvíľu, koľkokrát denne ho držíte vo svojich rukách? Nedávne výskumy zistili, že držanie telefónu hrá dôležitú úlohu v živote každého z nás.

тест на личность

Absolvujte nasledujúci test osobnosti, ktorý vám prezradí aj to, o čom ste doposiaľ nevedeli! Existujú 4 základné spôsoby držania telefónu a ako sa ukázalo, každý z nich zodpovedá určitému typu identity človeka. Kam patríte vy?

тест на определение характера

  1. Telefón držíte v jednej ruke a píšete pomocou palca

Skutočnosť, že držíte telefón jednou rukou, indikuje vašu schopnosť robiť viacero vecí naraz. Disciplína je vaše stredné meno. Dokonale sa viete popasovať s každodennými úlohami. Ste organizovaný a vždy rozoznáte, čo je dobré a čo je zlé.

Ste otvorený človek a nemáte problém, ak ste v centre pozornosti. Nebránite sa ani tomu, ak máte rozprávať o sebe, robíte to radi. Avšak, počúvanie iných ľudí vám veľmi nejde. Ľudia sa kvôli tomu na vás často urazia, hoci to nerobíte účelovo.

Ceníte si skutočnú lásku a dokážete ju odlíšiť od tej predstieranej. Vaša polovička musí byť šťastná, pretože ste pre ňu pripravení urobiť čokoľvek a ešte viac.

личностные тесты

  1. Držíte telefón obomi rukami a ovládate ho palcom

To znamená, že ste veľmi uzavretý človek. Nikdy o nič nežiadate, no aj napriek tomu potrebujete pozornosť, starostlivosť a ochranu. Vaše pocity skrývate za siedmimi zámkami.

Taktiež máte problém ukazovať svoje pocity vašej polovičke, ktorá sa tým pádom cíti nepotrebná a nemilovaná. Snažte sa obmäkčiť a buďte otvorenejší k vašim blízkymi – vďaka tomu nájdete vzájomné porozumenie.

какой у тебя характер

  1. Telefón držíte oboma rukami a ovládate ho pomocou dvoch palcov

Ste veľmi citlivý a zraniteľný človek, často cítite strach a úzkosť. Bojíte sa urobiť niečo zle, či povedať niečo nesprávne. Radi by ste robili všetko dobre a dokonale, ale veľmi často zažívate pocit, že to takto nejde.

Mali by ste byť na seba menej nároční a popracovať trochu na vašom sebavedomí. Koniec koncov, s vašou horlivosťou pracovať môžete dosiahnuť veľa, nenechajte teda zničiť neistotou!

Potrebujete partnera, ktorý vás pochopí a podporí v každej situácii. Ak máte pri ňom pocit istoty, potom je to ten pravý! Budete ho milovať celým svojím srdcom, pretože jednoducho neviete, ako robiť niečo len polovičato.

как определить тип личности

  1. Držíte telefón v jednej ruke a ovládate ho ukazovákom tej druhej

Ste pokojný a spokojný človek, vaše kroky si  vždy dopredu premyslíte. Sebeckosť vám nič nehovorí a pre blaho druhých ste pripravení obetovať aj svoje záujmy.

Uprednostňujete ticho, domáce pohodlie a zábavu v úzkom kruhu priateľov. Neobľubujete davy ľudí  a hlučné prostredie.  Ideálny vzťah pre vás predstavuje pokojný prístav. Hádky, drámy, slzy a búchanie dverami – nie je nič pre vás. Viete úprimne milovať a vašim blízkym dokážete mnoho odpustiť.

тип личности человека

Vďaka tomu, ako zaobchádzate s vaším mobilným telefónom, môžete zistiť niečo o sebe, vašich blízkych ale aj o úplne cudzích ľuďoch. Všetko je v živote poprepájané a aj tie najmenšie maličkosti majú svoj skrytý význam.

Podeľte sa o tento zaujímavý článok aj s vašimi priateľmi!

 

zdroj foto :takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vedeli ste, že to ako držíte váš mobilný telefón, povie o vás veľa? Bod číslo 4 a 3 patria medzi najviac…”