7 rokov bola pod vplyvom metamfetamínu. Keď skončila s drogami, nikto ju nespoznal

Raz narkoman – navždy narkoman!“ takýto názor majú mnohí ľudia. Hrdinka nasledujúceho príbehu je 30-ročná Američanka Christy Erlichová, jednoznačne potvrdzuje, že zbaviť sa drogovej závislosti je naozaj možné. Rozhodla sa zdieľať svoje fotografie aj na internete, kde dokazuje, ako prebiehala jej cesta k „znovuzrodeniu“.

Táto fotogaléria bola vytvorená na základe oslavy 10-ročnej abstinencie. Toľko rokov prešlo, odkedy Christie prestala užívať metamfetamín.

Žena so 100%-ným presvedčením tvrdí, že by sa už k predchádzajúcemu životu nikdy nevrátila. Je potrebné poznamenať, že Christie nevyužila pomoc odborníkov, aby sa zbavila tejto sebazničujúcej závislosti.

Christie začala drogovať keď mala ešte len 14 rokov. Dopomohol jej k tomu jeden starší chlapec, ktorého dnes považuje za „veľmi zlého človeka.“

V jedno ráno sa žena zobudila a uvedomila si, že už nevie ako ma ďalej žiť. „Zavolala som svojej matke, ktorá mi len povedala, aby som sa pozrela do zrkadla. Uvidela som v ňom zlú, hladnú, vychudnutú a nešťastnú ženu,“ prezradila Christie.

Najskôr požiadala o pomoc svojho nevlastného otca, ktorý jej prenajal hotelovú izbu. Tam sa zatvorila na celý týždeň. Ďalším krokom sa stal pes – zaobstarala si domáceho maznáčika a dala mu meno Rockdog.

4 týždne po začatí boja so závislosťou pokračovala vo výletoch po krajine. Vzala si so sebou len batoh, stan, Rockdoga a priateľa.

Žena tvrdí, že to bolo nádherné, úžasné,desivé a strašné zároveň. Stretli sa s novými ľuďmi, spali v lesoch, parkoch aj v uliciach miest. Christie opäť dokázala mať rada samú seba.

V súčasnosti je vydatá, má jednu dcéru a študuje, aby sa stala účtovníčkou. Všetkým, ktorí sa ocitli v podobnej situácii ako ona odporúča, aby zabudli na svoju minulosť. Môžete odísť do iného mesta alebo sa prestať stýkať so starými priateľmi.

Taktiež je dobré, ak sa pustite do nejakých ručných prác, pri ktorých nebudete myslieť na zlé veci. Christie je presvedčená, že takýto ľudia sa dokážu dostať z problémov aj bez pomoci iných ľudí. Musia však mať pevnú vôľu a veriť si!

Jej príbeh mnohých presvedčil, že nič nie je nemožné. Ak sa vám jej životná skúsenosť páčila, podeľte sa o tento článok aj s vašimi priateľmi na Facebooku!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “7 rokov bola pod vplyvom metamfetamínu. Keď skončila s drogami, nikto ju nespoznal”