Muž napísal žene rozlúčkový list a odišiel za milenkou. Nečakal však, že urobí toto…

Nič netrvá večne, týka sa to najmä ľudských citov. Dnes lietame na krídlach lásky, robíme nepremyslené veci a nakoniec sa zosobášime. A po niekoľkých rokoch manželstva nevieme zaspať, pretože plánujeme útek…Ak ste sa aj vy našli v tejto situácii, nerobte unáhlené kroky. Najskôr sa musíte skalopevne rozhodnúť, či vám to stojí skutočne za to. V opačnom prípade môžete dopadnúť ako tento muž, autor rozvodového listu určeného jeho manželke.

Drahá manželka, píšem ti tento list, aby som oznámil, že ťa navždy opúšťam. Počas celých tých 7 rokov som bol dobrým manželom. No posledné dva týždne boli pre mňa skutočným peklom. Dnes mi tvoj šéf zavolal a povedal, že si dala výpoveď. Keď si minulý týždeň prišla domov, ani si si nevšimla, že mám nový účes, že som ti uvaril tvoje obľúbené jedlo a nové šortky na box! Rýchlo si sa navečerala, pozrela si svoj seriál a odišla spať. Už mi ani nehovoríš, že ma ľúbiš a náš sexuálny život je na bode mrazu. Prestali sme robiť veci, ktoré nás predtým tak spájali. Chcem ti teda povedať, že odchádzam, navždy. Nehľadaj ma, prosím.

Tvoj manžel.

P.S.: Ja s tvojou sestrou odchádzame do Západnej Virgínie, kde budeme žiť dlho šťastne!

List následne napísala aj jeho manželka…

Môj drahý ex-manžel!

Nič ma dnes nerozveselilo tak, ako tvoj list. Naozaj sme spolu prežili 7 rokov, no myslím že preháňaš, ak o sebe tvrdíš, že si bol dobrým mužom. Nemaj obavy, všimla som si tvoj nový účes, no podľa mňa s ním vyzeráš ako žena, takže som sa radšej zdržala komentárov. Čo sa týka toho jedla, pravdepodobne si si ma zmýlil s mojou sestrou, keďže ja už 7 rokov nejem bravčové mäso. Ohľadom tých nových šortiek…nepovedala som nič, pretože som si na nich všimla cenovku – 49,99. Jednalo sa presne o rovnakú sumu, ktorú si odo mňa požičala deň predtým. Aj napriek všetkému som vždy dúfala, že to spolu prekonáme a nájdeme cestu, ako začať odznova. Keďže som v lotérii vyhrala 10 miliónov eur, dala som výpoveď a bola som nám kúpiť letenky na Jamajku. Keď som sa vrátila domov, ty si tu už nebol. Potom som si uvedomila, že všetko má svoje dôvody. Verím teda, že máte život, o ktorom si vždy sníval. Môj právnik mi povedal, že na základe tvojho listu už odo mňa nedostaneš ani cent. Dúfam, že sa o seba postaráš.

Tvoja bohatá a slobodná ex-manželka.

P.S.: Viem že som ti to predtým nepovedala, no moja sestra Carla sa narodila ako Carl. Dúfam teda, že vo vašom vzťahu kvôli tomu nenastanú žiadne komplikácie.

Takýto koniec asi nikto nečakal, však? Chudák chlap si ani len nemohol predstaviť, čo ho ešte v živote čaká. Prísť o milióny a zistiť, že jeho nová vášeň je v skutočnosti muž, to je naozaj tvrdý oriešok…

Ak sa vám tento príbeh páčil, zdieľajte ho aj s vašimi priateľmi na Facebooku!

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Muž napísal žene rozlúčkový list a odišiel za milenkou. Nečakal však, že urobí toto…”