Liek na prečistenie upchatých ciev a zníženie cholesterolu si urobíte doma aj vy za pár minút

Cievy sú kanáliky, ktoré sa tak isto ako aj iné orgány v tele po čase opotrebúvajú. Strácajú pevnosť, pružnosť a na ich stenách sa objavujú asterosklerotické pláty spôsobujúce bolesti hlavy, infarkt, mozgovú mŕtvicu alebo vysoký krvný tlak.

Tradičná medicína pozná mnoho prostriedkov na prečistenie ciev a my vám odhalíme ten najúčinnejší! Tento liek sa skladá z cesnaku a citrónu – prírodné zložky. Cesnak znižuje cholesterol v krvi a citrón pomáha cievam naštartovať sa.

zdrave-cievy

Potrebujete

  • 6 citrónov
  • 30 strúčikov cesnaku
  • 1 liter vody

Postup

  1. Umyte citróny a očistite cesnak. Vložte ich do mlynčeka na mäso alebo zľahka rozmixujte mixérom.
  2. Vzniknutú zmes nalejte do hrnca, pridajte vodu a postavte na plameň.
  3. Priveďte k varu a ihneď odstráňte z ohňa. Po vychladnutí nalejte zmes do vhodnej nádoby na skladovanie a uchovávajte v chladničke.

Nápoj by ste mali konzumovať 3 týždne. Každý deň vypite 50ml, následne si dajte prestávku 1 týždeň a znova pokračujte v 21-dňovej liečbe. Túto procedúru opakujte 2-krát do roka.

Výhody nápoja sú neoceniteľné. Zlepší krvný obeh, posilní imunitný systém, funkciu obličiek a pečene, a dokonca zabráni vzniku nádorových buniek.

Tak ako u všetkých liekov, aj tu sa nachádzajú určité kontraindikácie. Nápoj by nemali piť ľudia so žalúdočnými a dvanástnikovými vredmi, tehotné a dojčiace ženy, ľudia trpiaci epilepsiou alebo alergiou na niektorú zo zložiek v recepte.

Nezabudnite zdieľať tento článok aj so svojimi priateľmi!

очищение сосудов

zdroj:sovkusom.ru

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Liek na prečistenie upchatých ciev a zníženie cholesterolu si urobíte doma aj vy za pár minút”