Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku?

O tom, že kolagén je pre ľudské telo potrebný ste už určite čítali. Viete ale prečo si ho tak naše telo žiada? Dôvodov je hneď niekoľko. S pribúdajúcim vekom sa v našom tele tvorí menej a menej kolagénu. Ak ste si mysleli, že sa kolagén nachádza len v našich kĺboch či pokožke, je to omyl.

Kolagén sa nachádza v našich: 

– očiach

– vlasoch

– nechtoch

– kostiach

– šľachách

– platničkách

Ako zistíte, že kolagén vo Vašom tele chýba?

-na tvári sa začnú vytvárať vrásky

– nechty sa začnú lámať

– kosti už nie sú také pevné

– cítite bolesť v kĺboch

– vypadávajú vám vlasy

– máte problémy so zrakom

Ako si vybrať následne kvalitný kolagén?

  1. Sledujte množstvo dennej dávky kolagénu. Ak chcete, aby boli výsledky viditeľné, je dôležité, aby ste siahli po dostatočnom množstve kolagénu v dennej dávke.
  2. Vyberte si klinicky testovaný kolagén. Ak si chcete byť istí, že siahate po dostatočne kvalitnom kolagéne, vyberte si ten, ktorý je klinicky testovaný a opisované účinky sú podložené faktami.
  3. Kolagén užívajte s vitamínom C. Vedeli ste, že kolagén v ľudskom tele najúčinnejšie reaguje v kombinácii s vitamínom C? Aj tu je však dôležité jeho dostatočné množstvo v dennej dávke.

 

Ktorý kolagén je vyššie uvedeným nárokom najviac podobný?

Viacollagen obsahuje v dennej dávke až 5000 mg klinicky testovaného kolagénu z morských rýb. Je obohatený o 1000 mg vitamínu C, ktorý ako sme už spomínali zlepšuje vstrebávanie kolagénu do tela. Oceňujeme, že ide o slovenský výrobok, ktorý neobsahuje umelé farbivá, éčka a je sladený prírodnou stéviou.

Ako sa tento lahodný nápoj vyrába si môžete pozrieť TU

Gratulujeme, s prečítaním tohto článku automaticky získavate zľavový kupón v hodnote 24 eur, ktorý môžete použiť na darčekové sady na https://www.mojkolagen.sk/obchod/akciove-balicky/

Kupón je platný do nedele 31.3.2018

Chod hore